Pardubický krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Rozpis soutěže
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Aleš Kořínek
Mateřský klub
HC Zubří
Rok narození
1981
Typ licence
Licence A
Platnost licence
12.8.2019
Koučovaná utkání
1.liga starší dorostenci
14.5. 15:00
AG132
Zubří - HK Lovosice
38 : 23
8.5. 12:30
AG122
Zlín - Zubří
22 : 46
5.5. 17:30
AG119
Zubří - Talent Škoda JS Plzeň
45 : 24
29.4. 17:30
AG093
Zubří - Dukla
29 : 25
24.4. 14:30
AG111
Sokol Nové Veselí - Zubří
28 : 27
17.4. 12:30
AG106
Zubří - Handball KP Brno
33 : 26
13.4. 18:00
AG089
Karviná - Zubří
18 : 27
6.3. 15:00
AG080
Zubří - Sokol Ostrava
38 : 22
27.2. 16:00
AG078
HBC Strakonice 1921 - Zubří
27 : 33
24.2. 19:00
AG067
Jičín - Zubří
25 : 35
13.12. 15:00
AG066
HK Lovosice - Zubří
32 : 33
6.12. 15:00
AG056
Zubří - Zlín
39 : 23
22.11. 15:00
AG045
Zubří - Sokol Nové Veselí
35 : 24
15.11. 13:00
AG040
Handball KP Brno - Zubří
23 : 33
25.10. 15:00
AG034
Zubří - Frýdek-Místek
37 : 31
17.10. 14:00
AG027
Dukla - Zubří
29 : 26
11.10. 15:00
AG023
Zubří - Karviná
23 : 26
4.10. 15:00
AG014
Sokol Ostrava - Zubří
23 : 31
27.9. 15:00
AG012
Zubří - HBC Strakonice 1921
31 : 25
22.9. 19:00
AG001
Zubří - Jičín
37 : 24
1.liga mladší dorostenci
24.2. 17:00
AJ067
Jičín - Zubří
22 : 35
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Házená Uničov - Sokol Telnice
32 : 27
video
online
Sokol Nové Veselí B - Hustopeče
48 : 20
video
online
Nové Bránice - U.Hradiště
32 : 40
video
online
SK Velká Bystřice B - Újezd u Brna
50 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí B
16
14
0
2
631 : 384
28
2
SK Velká Bystřice B
16
12
1
3
587 : 466
25
3
Házená Uničov
16
11
0
5
556 : 457
22
4
Sokol Telnice
16
11
0
5
613 : 470
22
5
Hustopeče
16
9
0
7
482 : 496
18
6
U.Hradiště
16
7
1
8
500 : 499
15
7
Sokol Horka nad Moravou
16
4
0
12
432 : 488
8
8
Nové Bránice
16
2
0
14
429 : 619
4
9
Újezd u Brna
16
1
0
15
401 : 752
2
Tabulka střelců
David Procházka
Sokol Nové Bránice
198
David Popela
Sokol Telnice
165
Štěpán Souček
SK Velká Bystřice B
154
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Lorenc
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
20
Lukáš Knos
Sokol Újezd u Brna
19
David Procházka
Sokol Nové Bránice
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Havel
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
46
Tomáš Buršík
SK Velká Bystřice B
38
Jan Čekel
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.