Pardubický krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
Rozpis soutěže
Muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Petra Vašíčková
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1993
Typ licence
Licence C
Platnost licence
6.5.2017
Koučovaná utkání
LOLK starší žáci
15.5. 12:00
OB079
STM Olomouc 2001 - Litovel
29 : 17
16.4. 11:00
OB060
Litovel - Žeravice
17 : 27
25.10. 14:30
OB034
Litovel - STM Olomouc 2001
21 : 26
LOLK mladší žactvo I
25.10. 13:00
OC027
V. Bystřice A - Litovel A
26 : 16
17.10. 14:45
OC022
STM Olomouc A - Litovel A
39 : 33
10.10. 10:00
OC020
Litovel A - Hranice
24 : 17
3.10. 09:00
OC013
Zora Olomouc A - Litovel A
21 : 25
19.9. 10:00
OC006
Litovel A - TJ Sokol Centrum Haná B
29 : 21
13.9. 10:30
OC003
TJ Sokol Centrum Haná A - Litovel A
8 : 29
LOLK mladší žactvo II
25.10. 11:30
OD027
Velká Bystřice B - Tatran Litovel B
18 : 18
17.10. 16:00
OD022
STM Olomouc B - Tatran Litovel B
16 : 11
4.10. 17:00
OD013
Horka nad Moravou - Tatran Litovel B
8 : 13
26.9. 13:15
OD012
Žeravice - Tatran Litovel B
6 : 10
19.9. 09:00
OD006
Tatran Litovel B - DHK Zora Olomouc B
19 : 0
LOLK mladší žactvo I -jaro
5.6. 13:00
OE027
STM Olomouc A - Litovel A
30 : 29
29.5. 10:30
OE022
TJ Sokol Centrum Haná A - Litovel A
13 : 31
21.5. 10:00
OE029
Litovel A - Zora Olomouc A
45 : 17
14.5. 10:00
OE021
Litovel A - Hranice
37 : 34
7.5. 12:00
OE017
V. Bystřice A - Litovel A
34 : 26
30.4. 09:00
OE014
Zora Olomouc A - Litovel A
31 : 39
23.4. 10:00
OE012
Litovel A - STM Olomouc A
41 : 31
16.4. 10:00
OE007
Litovel A - TJ Sokol Centrum Haná A
33 : 18
10.4. 14:30
OE006
Hranice - Litovel A
21 : 22
3.4. 14:30
OE002
Litovel A - V. Bystřice A
27 : 30
LOLK mladší žactvo II -jaro
28.5. 09:00
OF046
Tatran Litovel B - Horka nad Moravou
13 : 13
21.5. 09:00
OF057
Tatran Litovel B - Senice na Hané
16 : 20
15.5. 16:15
OF039
STM Olomouc B - Tatran Litovel B
19 : 12
30.4. 11:30
OF026
DHK Zora Olomouc B - Tatran Litovel B
7 : 17
23.4. 09:00
OF024
Tatran Litovel B - Cement Hranice "B"
11 : 6
16.4. 09:00
OF013
Tatran Litovel B - Žeravice B
19 : 8
Další
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Uničov A
22 : 17
video
online
U. Hradiště - Žeravice
25 : 24
video
online
Senice - Veselá
24 : 24
video
online
Dřevohostice - Val.Meziříčí
31 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
14
0
2
447 : 345
28
2
Uničov A
16
12
0
4
404 : 346
24
3
Veselá
16
10
1
5
366 : 378
21
4
Žeravice
16
9
0
7
400 : 350
18
5
Luhačovice
16
8
0
8
453 : 442
16
6
U. Hradiště
16
6
0
10
373 : 424
12
7
Dřevohostice
16
5
0
11
361 : 386
10
8
Val.Meziříčí
16
5
0
11
428 : 476
10
9
Senice
16
2
1
13
362 : 447
5
Tabulka střelců
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
129
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
95
Michal Riedinger
Senice n.H.
94
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
22
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
18
Vojtěch Pernický
TJ Veselá
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Vaculík
SK Žeravice
46
Matěj Šenk
Házená Uničov
38
Jiří Zubík
SK Žeravice
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.