Pardubický krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
Rozpis soutěže
ZDBJ
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Sabina Barešová
TJ Bystřice pod Hostýnem B_ch
16 - 0 - 1 - 3
Klára Jakůbková
TJ Sokol Luhačovice_ch
14 - 0 - 1 - 2
Jan Hlaváč
TJ Valašské Meziříčí_ch
14 - 0 - 0 - 7
Marek Střílka
TJ Valašské Meziříčí_ch
12 - 0 - 0 - 6
Matyáš Juřík
TJ Valašské Meziříčí_ch
12 - 0 - 1 - 1
Šimon Ondruch
HC Zubří B_ch
10 - 0 - 0 - 5
Jakub Mičkal
HC Zubří B_ch
6 - 0 - 0 - 3
Mojmír Heryán
TJ Bystřice pod Hostýnem B_ch
6 - 0 - 0 - 3
Lucie Fleková
SHK Kunovice_d
6 - 0 - 0 - 3
Adam Zeman
HC Zubří B_ch
4 - 0 - 0 - 2
Marek Zach
TJ Sokol Luhačovice_ch
4 - 0 - 0 - 2
Petr Vilímek
TJ Holešov_ch
4 - 0 - 0 - 2
Dominik Marek
HC Zubří B_ch
4 - 0 - 0 - 2
Alex Málek
TJ Valašské Meziříčí_ch
4 - 0 - 0 - 2
Dominik Kolář
HC Zlín B_ch
4 - 0 - 0 - 2
Libor Darebník
TJ Bystřice pod Hostýnem B_ch
4 - 0 - 0 - 2
Martin Zeman
HC Zubří B_ch
2 - 0 - 0 - 1
Zuzana Zálešáková
SHK Kunovice_d
2 - 0 - 0 - 1
Adam Voráč
HC Zlín B_ch
2 - 0 - 0 - 1
Daniela Tvrdoňová
SHK Kunovice_d
2 - 0 - 0 - 1
Martin Tomášek
TJ Valašské Meziříčí_ch
2 - 0 - 0 - 1
David Šupola
HC Zubří B_ch
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Rybiář
HC Zubří B_ch
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Rajnoch
HC Zlín B_ch
2 - 0 - 0 - 1
Filip Pomkla
TJ Valašské Meziříčí_ch
2 - 0 - 0 - 1
Anita Poláčková
TJ Lesana Zubří_d
2 - 0 - 0 - 1
Hana Mikulenková
TJ Lesana Zubří_d
2 - 0 - 0 - 1
Eliška Miklová
TJ Sokol Luhačovice_ch
2 - 0 - 0 - 1
Václav Matela
TJ Bystřice pod Hostýnem B_ch
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Mareda
HC Zubří B_ch
2 - 0 - 0 - 1
Benjamín Krištof
TJ Valašské Meziříčí_ch
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Králíček
HC Zlín B_ch
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Kalčík
HC Zlín B_ch
2 - 0 - 0 - 1
Tadeáš Juříček
HC Zlín B_ch
2 - 0 - 0 - 1
Leona Jurajdová
TJ Lesana Zubří_d
2 - 0 - 0 - 1
Ivan Ishchuk
TJ Sokol Luhačovice_ch
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Chýlová
SHK Kunovice_d
2 - 0 - 0 - 1
Klára Horáková
SHK Kunovice_d
2 - 0 - 0 - 1
Martin Holčák
TJ Valašské Meziříčí_ch
2 - 0 - 0 - 1
Karel Diviš
HC Zubří B_ch
2 - 0 - 0 - 1
Další
Předchozí kola
mladší žactvo II. - 8. kolo - výsledky
video
online
Kunovice_d - Bystřice p.H. B_ch
23 : 10
video
online
Hovězí_d - Zubří B_ch
6 : 27
video
online
Holešov_ch - Luhačovice_ch
18 : 12
video
online
L.Zubří_d - Val.Meziříčí
22 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kunovice_d
8
8
0
0
221 : 91
16
2
L.Zubří_d
8
6
0
2
155 : 118
12
3
Val.Meziříčí
8
5
0
3
145 : 137
10
4
Holešov_ch
8
5
0
3
109 : 124
10
5
Zubří B_ch
8
4
0
4
141 : 115
8
6
Bystřice p.H. B_ch
8
3
0
5
106 : 121
6
7
Zlín B_ch
8
3
0
5
127 : 141
6
8
Luhačovice_ch
8
2
0
6
112 : 133
4
9
Hovězí_d
8
0
0
8
62 : 198
0
Tabulka střelců
Petr Vilímek
TJ Holešov_ch
67
Lucie Fleková
SHK Kunovice_d
59
Zuzana Zálešáková
SHK Kunovice_d
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Vilímek
TJ Holešov_ch
7
Václav Matela
TJ Bystřice pod Hostýnem B_ch
6
Dominik Mareda
HC Zubří B_ch
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Sabina Barešová
TJ Bystřice pod Hostýnem B_ch
16
Klára Jakůbková
TJ Sokol Luhačovice_ch
14
Jan Hlaváč
TJ Valašské Meziříčí_ch
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.