Pardubický krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Rozpis soutěže
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Vojtěch Rozinka
Legata Hustopeče
4
Vojtěch Mikulec
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
21
Vojtěch Javorek
SK Velká Bystřice B
63
Vojtěch Vysoudil
Sokol Horka nad Moravou
144
Viktor Kříčka
Legata Hustopeče
43
Václav Šťastný
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
4
Václav Čapek
TJ Sokol Nové Veselí B
9
Tomáš Richter
Sokol Újezd u Brna
2
Tomáš Zatloukal
Házená Uničov
2
Tomáš Zoufalý
Sokol Nové Bránice
4
Tomáš Gajda
Sokol Újezd u Brna
9
Tomáš Foukal
SK Velká Bystřice B
15
Tomáš Maceášik
SK Velká Bystřice B
25
Tomáš Buršík
SK Velká Bystřice B
36
Tomáš Kachlík
Sokol Újezd u Brna
85
Štěpán Oulehla
Sokol Nové Bránice
37
Štěpán Souček
SK Velká Bystřice B
154
Štefan Esterka
Sokol Telnice
6
Šimon Kubala
TJ Sokol Nové Veselí B
24
Rudolf Škalda
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
2
Radim Salát
Sokol Nové Bránice
5
Petr Šafář
Sokol Telnice
3
Petr Kolář
Sokol Újezd u Brna
7
Petr Groh
Legata Hustopeče
8
Petr Štěpnička
Sokol Nové Bránice
18
Petr Gloss
Házená Uničov
70
Pavel-Jakub Novotný
TJ Sokol Nové Veselí B
1
Pavel Soukal
Sokol Nové Bránice
8
Pavel Jankovič
Legata Hustopeče
38
Pavel Sobotka
Sokol Telnice
43
Pavel Ondrouch
TJ Sokol Nové Veselí B
65
Patrik Borůvka
Házená Uničov
140
Ondřej Zoufalý
Sokol Nové Bránice
7
Ondřej Řepa
TJ Sokol Nové Veselí B
18
Ondřej Majer
SK Velká Bystřice B
21
Ondřej Krošík
Sokol Újezd u Brna
26
Ondřej Tangelmayer
Sokol Nové Bránice
30
Ondřej Hirš
TJ Sokol Nové Veselí B
56
Miroslav Hluštík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
2
Miloš Musil
TJ Sokol Nové Veselí B
7
Další
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Házená Uničov - Sokol Telnice
32 : 27
video
online
Sokol Nové Veselí B - Hustopeče
48 : 20
video
online
Nové Bránice - U.Hradiště
32 : 40
video
online
SK Velká Bystřice B - Újezd u Brna
50 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí B
16
14
0
2
631 : 384
28
2
SK Velká Bystřice B
16
12
1
3
587 : 466
25
3
Házená Uničov
16
11
0
5
556 : 457
22
4
Sokol Telnice
16
11
0
5
613 : 470
22
5
Hustopeče
16
9
0
7
482 : 496
18
6
U.Hradiště
16
7
1
8
500 : 499
15
7
Sokol Horka nad Moravou
16
4
0
12
432 : 488
8
8
Nové Bránice
16
2
0
14
429 : 619
4
9
Újezd u Brna
16
1
0
15
401 : 752
2
Tabulka střelců
David Procházka
Sokol Nové Bránice
198
David Popela
Sokol Telnice
165
Štěpán Souček
SK Velká Bystřice B
154
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Lorenc
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
20
Lukáš Knos
Sokol Újezd u Brna
19
David Procházka
Sokol Nové Bránice
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Havel
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
46
Tomáš Buršík
SK Velká Bystřice B
38
Jan Čekel
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.