Pardubický krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
Rozpis soutěže
ZE
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Miloslav Krupa
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1960
Typ licence
Licence B
Platnost licence
20.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
13.3. 10:30
AE089
Sokol Kostelec na Hané - Maloměřice
28 : 23
12.3. 11:00
AE087
Napajedla - Sokol V. Meziříčí
28 : 25
6.12. 17:00
AE057
Juliánov - Bohunice
24 : 24
2.liga muži SM13
15.5. 11:30
AF180
Vsetín - Holešov
36 : 29
8.5. 16:30
AF169
SKH Polanka n.O - Krmelín
30 : 22
1.5. 13:00
AF163
Hranice B - Šumperk
31 : 21
30.4. 17:00
AF167
Vsetín - Zubří B
29 : 31
2.4. 14:00
AF131
SKP F-M B - Zubří B
30 : 32
6.3. 17:00
AF107
Zubří B - Holešov
31 : 29
28.2. 18:00
AF104
Holešov - SKH Polanka n.O
28 : 26
13.2. 15:30
AF141
Vsetín - Krmelín
26 : 22
19.12. 10:30
AF051
MHK Karviná - Tatran Litovel B
38 : 28
29.11. 16:00
AF075
Tatran Litovel B - V. Bystřice
27 : 33
22.11. 13:00
AF070
Hranice B - SKP F-M B
30 : 28
24.10. 17:30
AF041
V. Bystřice - Hranice B
22 : 19
10.10. 17:30
AF028
V. Bystřice - Holešov
28 : 23
4.10. 10:30
AF016
Holešov - Zubří B
36 : 36
27.9. 13:00
AF011
Hranice B - Vsetín
30 : 26
26.9. 17:00
AF009
L.Zubří - Šumperk
35 : 34
20.9. 13:00
AF005
Hranice B - Tatran Litovel B
23 : 23
1.liga starší dorostenci
14.5. 15:00
AG132
Zubří - HK Lovosice
38 : 23
16.4. 16:00
AG108
Zlín - Talent Škoda JS Plzeň
29 : 31
6.3. 15:00
AG080
Zubří - Sokol Ostrava
38 : 22
14.2. 14:00
AG065
Zlín - HBC Strakonice 1921
31 : 34
2.liga starší dorostenci M
15.5. 13:30
AI130
Vsetín - Sokol Telnice
52 : 24
8.5. 14:30
AI121
SKH Polanka n.O. - HK Ivančice
32 : 36
30.4. 15:00
AI119
Vsetín - Žeravice
22 : 26
24.10. 15:30
AI035
V. Bystřice - Sokol II.Prostějov
40 : 38
10.10. 15:30
AI024
V. Bystřice - Sokol Telnice
36 : 35
1.liga mladší dorostenci
14.5. 17:00
AJ132
Zubří - HK Lovosice
43 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
starší žačky - 17. kolo - výsledky
video
online
DHK Litovel - Zlín B
15 : 23
video
online
L.Zubří - Otrokovice
22 : 28
video
online
Žeravice - DHK Zora Olomouc
25 : 18
video
online
DHK Zora Olomouc B - Zlín A
17 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín A
16
15
0
1
480 : 255
30
2
Otrokovice
16
13
0
3
395 : 250
26
3
L.Zubří
16
11
0
5
403 : 340
22
4
Zlín B
16
9
0
7
362 : 349
18
5
Kunovice
16
9
0
7
333 : 348
18
6
Žeravice
16
7
1
8
324 : 377
15
7
DHK Zora Olomouc
16
5
1
10
346 : 390
11
8
DHK Zora Olomouc B
16
1
0
15
219 : 401
2
9
DHK Litovel
16
1
0
15
270 : 422
2
Tabulka střelců
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
167
Milada Stuchlíková
TJ Jiskra Otrokovice
119
Lucie Fleková
SHK Kunovice
113
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
33
Magdaléna Foretová
DHK Litovel
26
Lenka Šebestová
SK Žeravice
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Claudie Roupcová
DHK Zora Olomouc
14
Klára Kubálková
DHK Litovel
14
Sára Korbařová
DHK Zora Olomouc
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.