Pardubický krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
ZL starší žáci
Rozpis soutěže
ZC
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Stanislav Chalupa
Mateřský klub
TJ Sokol Nové Veselí
Rok narození
1981
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
17.4. 17:00
AC107
H.Brod - L.Vršovice
23 : 24
5.3. 17:00
AC081
H.Brod - VŠ Plzeň
26 : 23
19.12. 18:00
AC061
Zruč n.S. - Šťáhlavy
26 : 22
21.11. 17:00
AC047
Č.Budějovice - Zruč n.S.
24 : 24
18.10. 14:00
AC028
Zruč n.S. - H.Brod
30 : 26
2.liga muži SVČ
11.10. 17:00
AD020
1.HC Pardubice - Jablonec
30 : 26
2.liga muži JM
14.5. 11:00
AE132
Maloměřice - SK Kuřim
29 : 30
7.5. 15:00
AE123
Bohunice - Juliánov
30 : 21
2.4. 15:00
AE097
Bohunice - Ivančice
22 : 17
13.3. 17:00
AE090
Telnice - Juliánov
25 : 25
26.2. 19:00
AE073
Hustopeče - Ivančice
23 : 31
2.liga starší dorostenci Č
5.12. 12:00
AH060
Náchod - Chodov
26 : 22
21.11. 15:00
AH047
Loko Č.Budějovice - Chodov
22 : 28
11.10. 13:00
AH020
1.HC Pardubice - ELP Jablonec
43 : 19
2.liga starší dorostenci M
13.3. 15:00
AI090
Sokol Telnice - V. Bystřice
34 : 39
28.11. 15:00
AI054
Sokol V. Meziříčí - SKH Polanka n.O.
31 : 24
2.liga mladší dorostenci Č
19.12. 16:00
AK061
TJ Sparta Kutná Hora - Sokol Šťáhlavy
26 : 43
5.12. 10:00
AK060
Náchod - TJ Sparta Kutná Hora
31 : 28
17.10. 16:00
AK028
TJ Sparta Kutná Hora - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
33 : 31
11.10. 15:00
AK020
1.HC Pardubice - S.Vršovice
43 : 24
26.9. 13:00
AK011
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - Liberec
30 : 35
2.liga mladší dorostenci M
7.5. 13:00
AL123
Bohunice - Sokol Juliánov
40 : 31
2.4. 13:00
AL097
Bohunice - HK Ivančice
31 : 31
20.2. 17:00
AL070
Bohunice - Rožnov p.R.
43 : 33
Žákovská liga starších žáků
24.4. 15:25
AO238
Dukla I - HK Lovosice "A"
36 : 18
24.4. 12:40
AO235
Kopřivnice A - HK Lovosice "A"
26 : 31
24.4. 09:55
AO232
Dukla I - Kopřivnice A
24 : 15
12.12. 17:15
AO020
Liberec - TJ Sokol Centrum Haná
19 : 27
12.12. 15:25
AO018
S.Vršovice - Liberec
24 : 23
12.12. 13:35
AO016
Sokol V. Meziříčí - S.Vršovice
13 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
starší žáci - 17. kolo - výsledky
video
online
Vsetín - U. Hradiště
40 : 28
video
online
Holešov - Zubří A
17 : 41
video
online
Luhačovice - Rožnov p.R.
23 : 29
video
online
Napajedla - Zubří B
27 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří A
16
15
0
1
583 : 305
30
2
Vsetín
16
14
0
2
549 : 358
28
3
Napajedla
16
11
0
5
411 : 318
22
4
Zlín
16
8
1
7
361 : 339
17
5
U. Hradiště
16
7
2
7
413 : 405
16
6
Rožnov p.R.
16
7
0
9
361 : 356
14
7
Zubří B
16
6
1
9
347 : 358
13
8
Luhačovice
16
2
0
14
274 : 544
4
9
Holešov
16
0
0
16
243 : 559
0
Tabulka střelců
Dominik Ištvánech
KH Zbrojovka Vsetín
210
Adam Zsoldos
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
132
Daniel Čikota
TJ Fatra Slavia Napajedla
131
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Zsoldos
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Dominik Ištvánech
KH Zbrojovka Vsetín
13
Dušan Palát
HC Zubří A
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Kubiš
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
44
Adam Zsoldos
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
26
Lukáš Lorenc
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.