Pardubický krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
Rozpis soutěže
Muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Vladimír Vaník
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
29.5. 18:00
A45
Bolevec M.A.T. - Košutka B
24 : 26
1.liga muži
30.4. 18:00
AB118
HBC Strakonice - Sokol Nové Veselí
36 : 26
24.4. 17:00
AB113
Chodov - Sokol Ostrava
34 : 30
13.3. 17:00
AB089
Starý Plzenec - Sokol Přerov
39 : 28
5.12. 18:00
AB057
HBC Strakonice - Talent Plzeň "B"
28 : 26
29.11. 17:00
AB050
Chodov - Starý Plzenec
20 : 18
10.10. 18:00
AB024
HBC Strakonice - Sokol Ostrava
33 : 14
4.10. 17:00
AB017
Chodov - Talent Plzeň "B"
39 : 26
19.9. 19:30
AB004
Starý Plzenec - Talent Plzeň "B"
27 : 25
2 liga muži JZČ
13.3. 18:30
AC089
VŠ Plzeň - Praha 4
30 : 38
27.2. 16:00
AC073
S.Vršovice - Šťáhlavy
29 : 25
21.11. 17:00
AC043
Šťáhlavy - Libčice n. Vlt.
15 : 29
15.11. 15:00
AC040
S.Vršovice - Praha 4
28 : 23
1.liga starší dorostenci
30.4. 20:00
AG118
HBC Strakonice 1921 - Sokol Nové Veselí
38 : 31
5.12. 16:00
AG057
HBC Strakonice 1921 - Talent Škoda JS Plzeň
30 : 35
10.10. 16:00
AG024
HBC Strakonice 1921 - Sokol Ostrava
37 : 23
2.liga starší dorostenci Č
29.11. 15:00
AH050
Chodov - Loko Louny
30 : 23
4.10. 15:00
AH017
Chodov - 1.HC Pardubice
24 : 35
26.9. 15:00
AH007
TJ Sokol Šťáhlavy - ELP Jablonec
38 : 15
2.liga mladší dorostenci Č
10.10. 14:15
AK024
HBC Strakonice - Liberec
40 : 30
26.9. 13:00
AK007
Sokol Šťáhlavy - S.Vršovice
31 : 20
Český pohár žen
9.12. 18:00
AN032
HC Plzeň - Slavia Praha
22 : 32
3.11. 19:15
AN028
HC Plzeň - Kobylisy
22 : 19
1.liga ženy
14.5. 15:00
AR130
Most B - Kunovice
19 : 27
7.5. 15:00
AR124
Most B - Kobylisy
23 : 33
27.2. 18:00
AR080
S.Vršovice - Most B
31 : 17
21.2. 15:00
AR076
J.Hradec - Otrokovice
30 : 26
15.11. 17:00
AR045
S.Vršovice - Kobylisy
23 : 30
24.10. 15:00
AR030
Kobylisy - Kunovice
25 : 25
2.liga ženy Z
9.4. 17:00
AS103
Slavoj Tachov - Milevsko
28 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Uničov A
22 : 17
video
online
U. Hradiště - Žeravice
25 : 24
video
online
Senice - Veselá
24 : 24
video
online
Dřevohostice - Val.Meziříčí
31 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
14
0
2
447 : 345
28
2
Uničov A
16
12
0
4
404 : 346
24
3
Veselá
16
10
1
5
366 : 378
21
4
Žeravice
16
9
0
7
400 : 350
18
5
Luhačovice
16
8
0
8
453 : 442
16
6
U. Hradiště
16
6
0
10
373 : 424
12
7
Dřevohostice
16
5
0
11
361 : 386
10
8
Val.Meziříčí
16
5
0
11
428 : 476
10
9
Senice
16
2
1
13
362 : 447
5
Tabulka střelců
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
129
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
95
Michal Riedinger
Senice n.H.
94
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
22
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
18
Vojtěch Pernický
TJ Veselá
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Vaculík
SK Žeravice
46
Matěj Šenk
Házená Uničov
38
Jiří Zubík
SK Žeravice
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.