Pardubický krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
Rozpis soutěže
ZE
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Štěpán Kahoun
Mateřský klub
TJ Házená J.Hradec
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.2.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
14.5. 15:00
AC130
Č.Budějovice - Košutka
29 : 29
16.4. 18:00
AC105
Třeboň - Zruč n.S.
24 : 23
20.3. 17:00
AC094
H.Brod - Zruč n.S.
31 : 17
27.2. 18:00
AC074
Zruč n.S. - L.Vršovice
26 : 28
6.12. 17:00
AC058
Č.Budějovice - L.Vršovice
27 : 20
28.11. 18:00
AC050
Zruč n.S. - VŠ Plzeň
32 : 26
21.11. 18:00
AC046
Třeboň - S.Vršovice
26 : 28
25.10. 17:00
AC036
Č.Budějovice - VŠ Plzeň
24 : 22
4.10. 17:00
AC014
Č.Budějovice - Praha 4
25 : 34
27.9. 17:00
AC010
Libčice n. Vlt. - VŠ Plzeň
35 : 28
19.9. 18:00
AC002
Třeboň - H.Brod
24 : 29
2.liga muži SVČ
30.4. 11:00
AD119
Kolín - 1.HC Pardubice
22 : 27
22.11. 15:00
AD043
Slavia - TJ Sokol Bělá
37 : 23
24.10. 11:00
AD034
Kolín - Ústí n.L.
27 : 25
2.liga muži JM
23.4. 17:00
AE109
Sokol V. Meziříčí - Ivančice
23 : 25
2.liga starší dorostenci Č
30.4. 13:00
AH119
TJ Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice
33 : 27
16.4. 16:00
AH105
Třeboň - Chodov
35 : 31
2.4. 15:00
AH098
Sokol Nové Veselí B - TJ Sokol Bělá
22 : 21
21.11. 16:00
AH046
Třeboň - ELP Jablonec
33 : 23
24.10. 13:00
AH034
TJ Sokol Úvaly - Chodov
31 : 17
19.9. 16:00
AH002
Třeboň - 1.HK Dvůr Králové
21 : 24
2.liga starší dorostenci M
23.4. 15:00
AI109
Sokol V. Meziříčí - HK Ivančice
24 : 32
2.liga mladší dorostenci Č
30.4. 15:00
AK119
TJ Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice
27 : 28
27.2. 16:00
AK074
TJ Sparta Kutná Hora - Lokomotiva Vršovice
31 : 29
28.11. 16:00
AK050
TJ Sparta Kutná Hora - Loko Louny
28 : 27
24.10. 15:00
AK034
TJ Sokol Úvaly - TJ Sparta Kutná Hora
34 : 40
Český pohár mužů
13.9. 17:00
AM039
Č.Budějovice - HBC Strakonice
18 : 28
Žákovská liga starších žaček
17.1. 16:45
AP090
Háje - Kobylisy II
25 : 18
17.1. 14:55
AP088
Slavia - Háje
17 : 10
17.1. 14:00
AP087
Kobylisy II - Otrokovice
9 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
starší žačky - 17. kolo - výsledky
video
online
DHK Litovel - Zlín B
15 : 23
video
online
L.Zubří - Otrokovice
22 : 28
video
online
Žeravice - DHK Zora Olomouc
25 : 18
video
online
DHK Zora Olomouc B - Zlín A
17 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín A
16
15
0
1
480 : 255
30
2
Otrokovice
16
13
0
3
395 : 250
26
3
L.Zubří
16
11
0
5
403 : 340
22
4
Zlín B
16
9
0
7
362 : 349
18
5
Kunovice
16
9
0
7
333 : 348
18
6
Žeravice
16
7
1
8
324 : 377
15
7
DHK Zora Olomouc
16
5
1
10
346 : 390
11
8
DHK Zora Olomouc B
16
1
0
15
219 : 401
2
9
DHK Litovel
16
1
0
15
270 : 422
2
Tabulka střelců
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
167
Milada Stuchlíková
TJ Jiskra Otrokovice
119
Lucie Fleková
SHK Kunovice
113
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžběta Krůpová
TJ Lesana Zubří
33
Magdaléna Foretová
DHK Litovel
26
Lenka Šebestová
SK Žeravice
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Claudie Roupcová
DHK Zora Olomouc
14
Klára Kubálková
DHK Litovel
14
Sára Korbařová
DHK Zora Olomouc
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.