Pardubický krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
ZL starší žáci
Rozpis soutěže
ZC
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Jiří Dvořák
Mateřský klub
1.HC Pardubice
Rok narození
1970
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
14.5. 16:00
AB128
Náchod - Olomouc
32 : 25
7.5. 17:00
AB121
Dvůr Králové - Jičín "B"
32 : 24
23.4. 16:00
AB114
Náchod - Starý Plzenec
28 : 27
21.2. 16:00
AB067
Jičín "B" - Sokol Přerov
34 : 26
21.11. 17:00
AB044
Dvůr Králové - Talent Plzeň "B"
33 : 25
15.11. 10:00
AB042
Talent Plzeň "B" - Bystřice p.H.
26 : 27
24.10. 17:00
AB033
Dvůr Králové - Olomouc
14 : 19
17.10. 16:00
AB027
Náchod - Sokol Přerov
47 : 21
4.10. 15:00
AB015
Starý Plzenec - Dvůr Králové
31 : 24
27.9. 17:00
AB007
Jičín "B" - Olomouc
29 : 25
2 liga muži JZČ
8.5. 17:00
AC122
Libčice n. Vlt. - Praha 4
29 : 31
17.4. 17:30
AC106
Praha 4 - S.Vršovice
31 : 28
13.3. 18:00
AC086
S.Vršovice - Košutka
37 : 21
4.10. 17:00
AC015
VŠ Plzeň - H.Brod
26 : 22
2.liga muži SVČ
15.5. 15:00
AD127
Slavia - Ústí n.L.
33 : 28
14.5. 18:00
AD128
Náchod "B" - Jablonec
23 : 31
8.5. 14:30
AD124
Sokol Kobylisy - Liberec
36 : 43
23.4. 18:00
AD114
Náchod "B" - Loko Louny
33 : 48
17.10. 18:00
AD027
Náchod "B" - Kolín
28 : 25
19.9. 11:00
AD001
Kolín - Slavia
26 : 23
1.liga starší dorostenci
24.2. 19:00
AG067
Jičín - Zubří
25 : 35
15.11. 14:00
AG042
Talent Škoda JS Plzeň - Zlín
38 : 30
27.9. 15:00
AG007
Jičín - Handball KP Brno
32 : 21
2.liga starší dorostenci Č
13.12. 15:00
AH063
Sokol Nové Veselí B - Loko Louny
20 : 25
3.10. 13:00
AH016
Náchod - TJ Sokol Bělá
28 : 16
19.9. 13:00
AH001
TJ Sokol Úvaly - TJ Sokol Šťáhlavy
29 : 19
1.liga mladší dorostenci
24.2. 17:00
AJ067
Jičín - Zubří
22 : 35
15.11. 12:00
AJ042
Talent Škoda JS Plzeň - Zlín
32 : 26
27.9. 13:00
AJ007
Jičín - Kopřivnice
29 : 27
2.liga mladší dorostenci Č
27.2. 12:00
AK073
S.Vršovice - Sokol Šťáhlavy
21 : 34
Další
Kalendář
Předchozí kola
starší žáci - 17. kolo - výsledky
video
online
Vsetín - U. Hradiště
40 : 28
video
online
Holešov - Zubří A
17 : 41
video
online
Luhačovice - Rožnov p.R.
23 : 29
video
online
Napajedla - Zubří B
27 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří A
16
15
0
1
583 : 305
30
2
Vsetín
16
14
0
2
549 : 358
28
3
Napajedla
16
11
0
5
411 : 318
22
4
Zlín
16
8
1
7
361 : 339
17
5
U. Hradiště
16
7
2
7
413 : 405
16
6
Rožnov p.R.
16
7
0
9
361 : 356
14
7
Zubří B
16
6
1
9
347 : 358
13
8
Luhačovice
16
2
0
14
274 : 544
4
9
Holešov
16
0
0
16
243 : 559
0
Tabulka střelců
Dominik Ištvánech
KH Zbrojovka Vsetín
210
Adam Zsoldos
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
132
Daniel Čikota
TJ Fatra Slavia Napajedla
131
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Zsoldos
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Dominik Ištvánech
KH Zbrojovka Vsetín
13
Dušan Palát
HC Zubří A
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Kubiš
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
44
Adam Zsoldos
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
26
Lukáš Lorenc
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.