Pardubický krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
Rozpis soutěže
ZDAJ
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Tomáš Bubeníček
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
28.5. 18:00
AA197
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
20 : 25
18.5. 19:30
AA189
SKP Frýdek-Místek - HBC Ronal Jičín
27 : 23
14.5. 17:00
AA165
HC Zlín - Kopřivnice
22 : 25
30.4. 17:00
AA181
HK FCC Město Lovosice - SKP Frýdek-Místek
23 : 18
30.4. 10:30
AA170
M.A.T. Plzeň - Cement Hranice
34 : 21
23.4. 18:00
AA144
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
26 : 29
19.3. 18:00
AA127
Kopřivnice - HBC Ronal Jičín
24 : 22
27.2. 17:00
AA112
Tatran Litovel - Dukla Praha
24 : 26
13.2. 18:00
AA100
HBC Ronal Jičín - Cement Hranice
27 : 24
7.2. 10:30
AA094
Baník OKD Karviná - HBC Ronal Jičín
28 : 17
17.11. 15:30
AA064
M.A.T. Plzeň - HC Zubří
25 : 28
15.11. 17:00
AA055
Kopřivnice - Baník OKD Karviná
29 : 29
14.11. 16:30
AA057
Dukla Praha - M.A.T. Plzeň
22 : 22
29.10. 18:00
AA049
SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice
29 : 26
25.10. 10:30
AA045
Cement Hranice - HC Zlín
29 : 24
20.9. 16:00
AA016
SKP Frýdek-Místek - HK FCC Město Lovosice
27 : 24
6.9. 10:30
AA001
Cement Hranice - Kopřivnice
30 : 26
1.liga muži
12.3. 16:00
AB088
Náchod - Dvůr Králové
25 : 15
21.2. 16:30
AB071
Sokol Nové Veselí - Náchod
41 : 25
6.12. 17:00
AB055
Jičín "B" - Dvůr Králové
18 : 27
2.liga muži SVČ
12.3. 18:00
AD088
Náchod "B" - HK Lovosice B
32 : 35
2.liga muži JM
17.4. 16:30
AE107
SK Kuřim - Házená Tišnov
37 : 27
13.3. 10:30
AE086
Hustopeče - Bohunice
19 : 19
12.12. 10:30
AE066
SK Kuřim - Maloměřice
32 : 26
22.11. 17:00
AE043
Ivančice - Sokol V. Meziříčí
28 : 22
18.10. 10:30
AE029
Hustopeče - Sokol V. Meziříčí
27 : 26
1.liga starší dorostenci
21.2. 14:30
AG071
Sokol Nové Veselí - Dukla
27 : 27
6.12. 15:00
AG055
Jičín - HK Lovosice
23 : 28
1.liga mladší dorostenci
21.2. 12:30
AJ071
Sokol Nové Veselí - Dukla
30 : 26
6.12. 13:00
AJ055
Jičín - HK Lovosice
33 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
mladší žactvo I. - 8. kolo - výsledky
video
online
Vsetín_ch - Otrokovice_d
19 : 21
video
online
Zlín A_ch - U.Hradiště
22 : 25
video
online
Napajedla_ch - Rožnov p.R.
22 : 18
video
online
Zlín A_d - Zubří A_ch
23 : 29
video
online
Zlín B_d - Bystřice p.H. A_ch
21 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří A_ch
9
9
0
0
280 : 157
18
2
U.Hradiště
9
8
0
1
235 : 130
16
3
Zlín A_d
9
7
0
2
281 : 165
14
4
Zlín A_ch
9
6
0
3
246 : 160
12
5
Otrokovice_d
9
5
0
4
138 : 179
10
6
Vsetín_ch
9
4
0
5
201 : 221
8
7
Zlín B_d
9
3
0
6
149 : 226
6
8
Bystřice p.H. A_ch
9
1
0
8
137 : 216
2
9
Napajedla_ch
9
1
0
8
98 : 215
2
10
Rožnov p.R.
9
1
0
8
159 : 255
2
Tabulka střelců
Filip Šišák
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště_ch
82
Gabriela Gabrhelová
HC Zlín A_d
81
Jana Hvozdenská
HC Zlín A_d
80
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Viktorie Pohunková
HC Zlín B_d
12
Gabriela Gabrhelová
HC Zlín A_d
8
Adam Hill
HC Zlín A_ch
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Václav Konečný
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště_ch
22
Tomáš Kyryljuk
HC Zubří A_ch
18
Nikol Hučková
HC Zlín B_d
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.