Pardubický krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
Rozpis soutěže
Muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Kristýna Kummerová
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1993
Typ licence
Licence A
Platnost licence
5.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
2.4. 17:00
AE101
Sokol II.Prostějov - Juliánov
32 : 35
18.10. 10:30
AE026
Sokol Kostelec na Hané - Juliánov
28 : 24
4.10. 11:00
AE017
Napajedla - Bohunice
20 : 22
19.9. 17:00
AE005
Sokol II.Prostějov - Házená Tišnov
37 : 34
2.liga muži SM13
20.3. 16:00
AF126
Tatran Litovel B - L.Zubří
39 : 28
14.2. 13:00
AF147
Hranice B - Rožnov p.R.
32 : 30
25.10. 15:00
AF042
Holešov - Rožnov p.R.
34 : 34
11.10. 10:30
AF024
Šumperk - Vsetín
28 : 23
1.liga starší dorostenci
23.4. 13:00
AG109
Zlín - Jičín
24 : 33
2.liga starší dorostenci M
2.4. 15:00
AI101
Sokol II.Prostějov - V. Bystřice
33 : 34
6.3. 13:30
AI080
Žeravice - Sokol Telnice
36 : 34
6.12. 11:00
AI056
Žeravice - Sokol V. Meziříčí
45 : 27
15.11. 14:00
AI039
Sokol Sokolnice - V. Bystřice
33 : 40
19.9. 15:00
AI005
Sokol II.Prostějov - Litovel
24 : 29
1.liga mladší dorostenci
23.4. 11:00
AJ109
Zlín - Jičín
28 : 34
2.liga mladší dorostenci M
6.3. 15:30
AL080
Žeravice - Sokol Ostrava
35 : 24
6.12. 09:00
AL056
Žeravice - Bystřice p.H.
34 : 32
4.10. 13:00
AL017
Napajedla - Bohunice
38 : 33
19.9. 13:00
AL005
TJ Sokol Centrum Haná - Litovel
31 : 26
Český pohár mužů
11.9. 18:00
AM047
Šumperk - Sokol Ostrava
24 : 29
29.8. 16:00
AM026
Žeravice - Ivančice
15 : 30
Žákovská liga starších žaček
16.4. 15:20
AP209
Žeravice - DHK Zora Olomouc B
20 : 16
5.12. 15:45
AP038
DHK Zora Olomouc - Havl. Brod A
15 : 15
5.12. 14:45
AP037
DHK Zora Olomouc B - Poruba
6 : 18
5.12. 13:45
AP036
Slavia - DHK Zora Olomouc
19 : 13
5.12. 12:45
AP035
Poruba - Havl. Brod A
21 : 29
5.12. 09:45
AP032
DHK Zora Olomouc - Poruba
18 : 21
5.12. 08:45
AP031
Slavia - DHK Zora Olomouc B
19 : 6
2.liga ženy V
30.4. 17:00
AT117
Bohunice - L.Zubří
31 : 10
1.liga starší dorostenky - východ
30.4. 15:00
AUB117
Tatran Bohunice - Poruba
26 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Uničov A
22 : 17
video
online
U. Hradiště - Žeravice
25 : 24
video
online
Senice - Veselá
24 : 24
video
online
Dřevohostice - Val.Meziříčí
31 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
14
0
2
447 : 345
28
2
Uničov A
16
12
0
4
404 : 346
24
3
Veselá
16
10
1
5
366 : 378
21
4
Žeravice
16
9
0
7
400 : 350
18
5
Luhačovice
16
8
0
8
453 : 442
16
6
U. Hradiště
16
6
0
10
373 : 424
12
7
Dřevohostice
16
5
0
11
361 : 386
10
8
Val.Meziříčí
16
5
0
11
428 : 476
10
9
Senice
16
2
1
13
362 : 447
5
Tabulka střelců
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
129
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
95
Michal Riedinger
Senice n.H.
94
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
22
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
18
Vojtěch Pernický
TJ Veselá
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Vaculík
SK Žeravice
46
Matěj Šenk
Házená Uničov
38
Jiří Zubík
SK Žeravice
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.