Pardubický krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
Rozpis soutěže
ZDA
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Ladislav Planka
Mateřský klub
Sokol II Prostějov
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
17.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
1.5. 10:30
AE116
Sokol Kostelec na Hané - Napajedla
27 : 24
24.4. 10:30
AE113
Napajedla - Telnice
30 : 19
20.9. 10:30
AE004
Sokol Kostelec na Hané - Bohunice
18 : 24
2.liga muži SM13
8.5. 10:30
AF175
Šumperk - SKP F-M B
39 : 22
3.4. 10:30
AF127
Tatran Litovel B - Krmelín
36 : 22
13.3. 13:00
AF117
Hranice B - SKH Polanka n.O
23 : 26
14.11. 11:00
AF049
Tatran Litovel B - Vsetín
30 : 31
18.10. 10:30
AF033
Šumperk - MHK Karviná
22 : 32
3.10. 17:30
AF015
V. Bystřice - Krmelín
40 : 19
2.liga starší dorostenci M
7.5. 13:00
AI124
Litovel - Sokol Telnice
46 : 24
17.4. 15:30
AI106
Žeravice - Kopřivnice
27 : 32
16.4. 15:30
AI105
V. Bystřice - Sokol Sokolnice
47 : 31
2.4. 15:00
AI098
Litovel - Sokol V. Meziříčí
44 : 24
5.3. 15:00
AI084
Litovel - Kopřivnice
22 : 27
14.11. 15:00
AI041
Litovel - SKH Polanka n.O.
34 : 26
3.10. 15:30
AI013
V. Bystřice - HK Ivančice
38 : 31
1.liga mladší dorostenci
16.4. 17:30
AJ105
V. Bystřice - Frýdek-Místek
32 : 34
20.3. 14:30
AJ092
V. Bystřice - Karviná
32 : 39
22.11. 16:00
AJ046
V. Bystřice - Kopřivnice
32 : 34
2.liga mladší dorostenci M
7.5. 15:00
AL124
Litovel - Sokol Ostrava
43 : 16
24.4. 12:30
AL113
Napajedla - Sokol Ostrava
29 : 32
17.4. 13:30
AL106
Žeravice - TJ STM Olomouc
15 : 25
2.4. 17:00
AL098
Litovel - Bystřice p.H.
34 : 19
5.3. 13:00
AL084
Litovel - TJ STM Olomouc
30 : 19
14.11. 13:00
AL041
Litovel - SKH Polanka n.O.
35 : 31
Žákovská liga starších žáků
21.2. 17:00
AO119
Napajedla - TJ Sokol Centrum Haná
16 : 33
21.2. 16:00
AO118
TJ STM Olomouc - Sokol N. Veselí A
24 : 36
21.2. 14:00
AO116
TJ Sokol Centrum Haná - TJ STM Olomouc
25 : 16
21.2. 12:00
AO114
V. Bystřice - TJ STM Olomouc
29 : 20
21.2. 10:00
AO112
TJ STM Olomouc - Napajedla
23 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
mladší žactvo I. - 8. kolo - výsledky
video
online
Otrokovice_d - Vsetín_ch
18 : 14
video
online
U.Hradiště - Zlín A_ch
20 : 14
video
online
Zubří A_ch - Zlín A_d
28 : 24
video
online
Bystřice p.H. A_ch - Hovězí_d
50 : 2
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří A_ch
8
8
0
0
276 : 116
16
2
U.Hradiště
8
7
0
1
208 : 90
14
3
Zlín A_d
8
5
0
3
234 : 129
10
4
Zlín A_ch
8
5
0
3
201 : 131
10
5
Otrokovice_d
8
5
0
3
142 : 110
10
6
Napajedla_ch
8
3
0
5
150 : 164
6
7
Vsetín_ch
8
2
0
6
136 : 171
4
8
Bystřice p.H. A_ch
8
1
0
7
118 : 170
2
9
Hovězí_d
8
0
0
8
22 : 406
0
Tabulka střelců
Tomáš Randýsek
HC Zubří A_ch
70
Jana Hvozdenská
HC Zlín A_d
70
Pavel Mancl
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
68
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tadeáš Mokrejš
HC Zlín A_ch
11
Tereza Karlíková
TJ Jiskra Otrokovice_d
6
Gabriela Gabrhelová
HC Zlín A_d
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
František Miškay
TJ Bystřice pod Hostýnem A_ch
10
Tomáš Kyryljuk
HC Zubří A_ch
10
Matyáš Cinibulk
KH Zbrojovka Vsetín_ch
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.