Pardubický krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
Rozpis soutěže
Muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Ladislav Planka
Mateřský klub
Sokol II Prostějov
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
17.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga ženy V
15.5. 10:30
AT128
Olomouc - L.Zubří
35 : 34
14.5. 17:00
AT130
Bohunice - SK Velká Bystřice
20 : 16
14.2. 16:00
AT070
SK Velká Bystřice - Karviná
32 : 23
8.11. 16:00
AT042
SK Velká Bystřice - DHK Pardubice
28 : 23
27.9. 16:00
AT009
SK Velká Bystřice - Olomouc
25 : 22
1.liga mladší dorostenky - východ
14.5. 15:00
AVB130
Bohunice - Velká Bystřice
24 : 15
16.4. 13:30
AVB110
Velká Bystřice - H.Brod
19 : 33
14.2. 14:00
AVB070
Velká Bystřice - Karviná
29 : 31
22.11. 14:00
AVB053
Velká Bystřice - Zábřeh
35 : 33
8.11. 14:00
AVB042
Velká Bystřice - DHK Pardubice
20 : 24
27.9. 14:00
AVB009
Velká Bystřice - Olomouc
23 : 27
Moravská liga ml. dorostenců
10.4. 16:30
LD055
SK Velká Bystřice B - Sokol Horka nad Moravou
38 : 30
8.11. 12:00
LD038
SK Velká Bystřice B - U.Hradiště
34 : 25
LOLK muži
21.5. 15:00
OA081
Uničov A - Luhačovice
35 : 31
LOLK starší žáci
7.5. 11:00
OB072
Litovel - Uničov
37 : 20
14.4. 17:45
OB064
TJ Sokol Centrum Haná - STM Olomouc 2001
27 : 21
14.11. 09:00
OB043
Litovel - Šumperk
37 : 12
18.10. 12:45
OB030
Šumperk - TJ Sokol Centrum Haná
8 : 31
11.10. 09:00
OB022
TJ Sokol Centrum Haná - V. Bystřice
38 : 29
13.9. 09:00
OB004
TJ Sokol Centrum Haná - Litovel
28 : 13
LOLK mladší žactvo I
11.10. 12:00
OC018
TJ Sokol Centrum Haná B - V. Bystřice A
15 : 42
11.10. 10:30
OC017
TJ Sokol Centrum Haná A - Zora Olomouc A
28 : 25
13.9. 10:30
OC003
TJ Sokol Centrum Haná A - Litovel A
8 : 29
LOLK mladší žactvo I -jaro
7.6. 17:15
OE028
TJ Sokol Centrum Haná A - STM Olomouc A
17 : 36
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Uničov A
22 : 17
video
online
U. Hradiště - Žeravice
25 : 24
video
online
Senice - Veselá
24 : 24
video
online
Dřevohostice - Val.Meziříčí
31 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
14
0
2
447 : 345
28
2
Uničov A
16
12
0
4
404 : 346
24
3
Veselá
16
10
1
5
366 : 378
21
4
Žeravice
16
9
0
7
400 : 350
18
5
Luhačovice
16
8
0
8
453 : 442
16
6
U. Hradiště
16
6
0
10
373 : 424
12
7
Dřevohostice
16
5
0
11
361 : 386
10
8
Val.Meziříčí
16
5
0
11
428 : 476
10
9
Senice
16
2
1
13
362 : 447
5
Tabulka střelců
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
129
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
95
Michal Riedinger
Senice n.H.
94
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
22
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
18
Vojtěch Pernický
TJ Veselá
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Vaculík
SK Žeravice
46
Matěj Šenk
Házená Uničov
38
Jiří Zubík
SK Žeravice
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.