Pardubický krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
ZL starší žáci
Rozpis soutěže
ZC
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Tomáš Kubát
Mateřský klub
Sokol Újezd u Brna
Rok narození
1992
Typ licence
Licence C
Platnost licence
25.8.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
30.4. 16:00
AC120
H.Brod - Libčice n. Vlt.
13 : 32
2.liga starší dorostenci M
28.2. 14:00
AI074
Sokol Sokolnice - Litovel
19 : 38
22.11. 11:00
AI043
HK Ivančice - Sokol V. Meziříčí
35 : 20
4.10. 17:00
AI017
Sokol Sokolnice - Vsetín
26 : 29
19.9. 14:00
AI006
Sokol Sokolnice - Kopřivnice
22 : 45
2.liga mladší dorostenci M
22.11. 09:00
AL043
HK Ivančice - Bystřice p.H.
32 : 15
Český pohár mužů
30.8. 16:00
AM011
D. Cerekev - Č.Budějovice
24 : 25
Žákovská liga starších žaček
16.4. 15:20
AP239
Slavia - SKH Velká n.V.
24 : 17
16.4. 14:25
AP238
Zlín B - HK Sptk Ústí n.L.
21 : 13
16.4. 12:35
AP236
SKH Velká n.V. - Zlín B
17 : 19
16.4. 10:45
AP234
S.Vršovice - Zlín B
24 : 20
16.4. 08:55
AP232
Zlín B - Slavia
14 : 26
16.4. 08:00
AP231
SKH Velká n.V. - S.Vršovice
11 : 20
2.liga ženy V
17.4. 13:30
AT113
HK Ivančice - Bohunice
21 : 17
26.9. 16:00
AT008
HK Hodonín - HK Ivančice
27 : 27
1.liga starší dorostenky - východ
30.4. 14:00
AUB120
H.Brod - TJ Jiskra Otrokovice
21 : 24
26.9. 18:00
AUB008
HK Hodonín - Sokol V. Meziříčí
31 : 21
1.liga mladší dorostenky - východ
17.4. 11:30
AVB113
HK Ivančice - Bohunice
25 : 17
2.4. 13:00
AVB100
HK Ivančice - Zábřeh
32 : 13
5.12. 13:00
AVB055
Veselí n.M. - H.Brod
35 : 26
22.11. 13:00
AVB050
HK Ivančice - Karviná
42 : 18
15.11. 13:00
AVB043
Veselí n.M. - DHK Pardubice
33 : 17
24.10. 11:30
AVB030
SKH Velká n.V. - Velká Bystřice
24 : 19
Jihomoravská liga mužů
15.5. 11:00
LA078
Hostěrádky - Sokolnice
20 : 25
14.5. 11:00
LA084
Sokolnice - Nové Bránice
30 : 22
4.10. 14:00
LA015
Sokolnice - Bohunice B
32 : 27
Moravská liga ml. dorostenců
1.11. 13:30
LD032
Hustopeče - Nové Bránice
28 : 27
Jihomoravská liga st. žáků
1.11. 10:30
LF039
Hustopeče - Nové Bránice
18 : 28
4.10. 12:00
LF018
Sokolnice - Bohunice
31 : 15
Jihomoravská liga ml. žáků
1.11. 12:00
LH038
Hustopeče A - Telnice
25 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
starší žáci - 17. kolo - výsledky
video
online
Vsetín - U. Hradiště
40 : 28
video
online
Holešov - Zubří A
17 : 41
video
online
Luhačovice - Rožnov p.R.
23 : 29
video
online
Napajedla - Zubří B
27 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří A
16
15
0
1
583 : 305
30
2
Vsetín
16
14
0
2
549 : 358
28
3
Napajedla
16
11
0
5
411 : 318
22
4
Zlín
16
8
1
7
361 : 339
17
5
U. Hradiště
16
7
2
7
413 : 405
16
6
Rožnov p.R.
16
7
0
9
361 : 356
14
7
Zubří B
16
6
1
9
347 : 358
13
8
Luhačovice
16
2
0
14
274 : 544
4
9
Holešov
16
0
0
16
243 : 559
0
Tabulka střelců
Dominik Ištvánech
KH Zbrojovka Vsetín
210
Adam Zsoldos
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
132
Daniel Čikota
TJ Fatra Slavia Napajedla
131
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Zsoldos
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Dominik Ištvánech
KH Zbrojovka Vsetín
13
Dušan Palát
HC Zubří A
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Kubiš
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
44
Adam Zsoldos
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
26
Lukáš Lorenc
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.