Pardubický krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
Rozpis soutěže
Muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Martin Hlavinka
Mateřský klub
Tatran Litovel
Rok narození
1995
Typ licence
Licence C
Platnost licence
31.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mladší dorostenci
20.3. 14:30
AJ092
V. Bystřice - Karviná
32 : 39
22.11. 16:00
AJ046
V. Bystřice - Kopřivnice
32 : 34
Žákovská liga starších žáků
21.2. 18:00
AO120
Sokol N. Veselí A - V. Bystřice
30 : 20
21.2. 15:00
AO117
V. Bystřice - Napajedla
35 : 24
21.2. 13:00
AO115
Napajedla - Sokol N. Veselí A
15 : 34
21.2. 11:00
AO113
Sokol N. Veselí A - TJ Sokol Centrum Haná
15 : 21
21.2. 09:00
AO111
TJ Sokol Centrum Haná - V. Bystřice
22 : 16
Žákovská liga starších žaček
16.4. 17:00
AP250
Háje - J.Hradec
17 : 21
16.4. 15:00
AP248
Ostrava-Zábřeh - Háje
21 : 20
16.4. 13:00
AP246
DHK Litovel - Ostrava-Zábřeh
24 : 24
16.4. 11:00
AP244
J.Hradec - Ostrava-Zábřeh
25 : 18
16.4. 09:00
AP242
Ostrava-Zábřeh - Havl. Brod A
19 : 16
12.3. 17:00
AP170
Háje - DHK Zora Olomouc B
23 : 16
12.3. 16:00
AP169
Zlín A - S.Vršovice
24 : 17
12.3. 13:00
AP166
S.Vršovice - DHK Pardubice A
22 : 7
12.3. 11:00
AP164
DHK Zora Olomouc B - DHK Pardubice A
15 : 17
12.3. 10:00
AP163
Háje - S.Vršovice
18 : 22
5.12. 15:45
AP038
DHK Zora Olomouc - Havl. Brod A
15 : 15
5.12. 14:45
AP037
DHK Zora Olomouc B - Poruba
6 : 18
5.12. 12:45
AP035
Poruba - Havl. Brod A
21 : 29
5.12. 09:45
AP032
DHK Zora Olomouc - Poruba
18 : 21
5.12. 08:45
AP031
Slavia - DHK Zora Olomouc B
19 : 6
2.liga ženy V
17.4. 13:00
AT114
Olomouc - Karviná
25 : 15
13.3. 16:00
AT096
SK Velká Bystřice - HK Hodonín
22 : 34
13.12. 16:00
AT064
SK Velká Bystřice - Bohunice
17 : 23
27.9. 16:00
AT009
SK Velká Bystřice - Olomouc
25 : 22
1.liga mladší dorostenky - východ
8.5. 14:00
AVB123
Velká Bystřice - Zlín
4 : 36
10.4. 13:00
AVB103
Veselí n.M. - Karviná
26 : 25
13.3. 14:00
AVB096
Velká Bystřice - SKH Velká n.V.
15 : 23
14.2. 15:30
AVB067
Veselí n.M. - Zábřeh
31 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Uničov A
22 : 17
video
online
U. Hradiště - Žeravice
25 : 24
video
online
Senice - Veselá
24 : 24
video
online
Dřevohostice - Val.Meziříčí
31 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
14
0
2
447 : 345
28
2
Uničov A
16
12
0
4
404 : 346
24
3
Veselá
16
10
1
5
366 : 378
21
4
Žeravice
16
9
0
7
400 : 350
18
5
Luhačovice
16
8
0
8
453 : 442
16
6
U. Hradiště
16
6
0
10
373 : 424
12
7
Dřevohostice
16
5
0
11
361 : 386
10
8
Val.Meziříčí
16
5
0
11
428 : 476
10
9
Senice
16
2
1
13
362 : 447
5
Tabulka střelců
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
129
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
95
Michal Riedinger
Senice n.H.
94
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
22
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
18
Vojtěch Pernický
TJ Veselá
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Vaculík
SK Žeravice
46
Matěj Šenk
Házená Uničov
38
Jiří Zubík
SK Žeravice
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.