Pardubický krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
Rozpis soutěže
ZDAJ
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Petr Ochmann
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1995
Typ licence
Licence A
Platnost licence
18.5.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
24.4. 10:30
AE113
Napajedla - Telnice
30 : 19
12.3. 18:00
AE088
Sokol II.Prostějov - SK Kuřim
39 : 29
27.2. 17:00
AE074
Napajedla - Házená Tišnov
35 : 20
4.10. 10:30
AE015
Sokol Kostelec na Hané - SK Kuřim
31 : 21
2.liga muži SM13
15.5. 13:00
AF178
Hranice B - L.Zubří
19 : 28
3.4. 10:30
AF127
Tatran Litovel B - Krmelín
36 : 22
13.3. 13:00
AF117
Hranice B - SKH Polanka n.O
23 : 26
14.11. 11:00
AF049
Tatran Litovel B - Vsetín
30 : 31
8.11. 13:00
AF057
Hranice B - Krmelín
30 : 22
18.10. 17:00
AF035
L.Zubří - Tatran Litovel B
28 : 22
2.liga starší dorostenci M
7.5. 13:00
AI124
Litovel - Sokol Telnice
46 : 24
12.3. 16:00
AI088
Sokol II.Prostějov - SKH Polanka n.O.
29 : 36
20.2. 15:00
AI071
Litovel - Sokol II.Prostějov
35 : 27
14.11. 15:00
AI041
Litovel - SKH Polanka n.O.
34 : 26
17.10. 15:00
AI030
Litovel - Vsetín
42 : 22
27.9. 15:00
AI009
Sokol II.Prostějov - Vsetín
49 : 20
2.liga mladší dorostenci M
7.5. 15:00
AL124
Litovel - Sokol Ostrava
43 : 16
1.5. 09:00
AL119
Žeravice - Bohunice
22 : 28
24.4. 12:30
AL113
Napajedla - Sokol Ostrava
29 : 32
12.3. 14:00
AL088
TJ Sokol Centrum Haná - SKH Polanka n.O.
31 : 26
27.2. 15:00
AL074
Napajedla - Litovel
28 : 43
15.11. 10:30
AL038
TJ Sokol Centrum Haná - Sokol Ostrava
41 : 19
14.11. 13:00
AL041
Litovel - SKH Polanka n.O.
35 : 31
17.10. 13:00
AL030
Litovel - Bohunice
50 : 28
Žákovská liga starších žáků
21.5. 15:50
AO279
F.-Místek A - HBC Strakonice
24 : 11
21.5. 14:00
AO277
V. Bystřice - F.-Místek A
30 : 28
21.5. 12:10
AO275
F.-Místek A - KP Brno A
27 : 19
21.5. 10:20
AO273
KP Brno A - HBC Strakonice
18 : 30
21.5. 08:30
AO271
HBC Strakonice - V. Bystřice
21 : 21
20.3. 18:00
AO160
Karviná A - TJ STM Olomouc
27 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
mladší žactvo I. - 8. kolo - výsledky
video
online
Vsetín_ch - Otrokovice_d
19 : 21
video
online
Zlín A_ch - U.Hradiště
22 : 25
video
online
Napajedla_ch - Rožnov p.R.
22 : 18
video
online
Zlín A_d - Zubří A_ch
23 : 29
video
online
Zlín B_d - Bystřice p.H. A_ch
21 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří A_ch
9
9
0
0
280 : 157
18
2
U.Hradiště
9
8
0
1
235 : 130
16
3
Zlín A_d
9
7
0
2
281 : 165
14
4
Zlín A_ch
9
6
0
3
246 : 160
12
5
Otrokovice_d
9
5
0
4
138 : 179
10
6
Vsetín_ch
9
4
0
5
201 : 221
8
7
Zlín B_d
9
3
0
6
149 : 226
6
8
Bystřice p.H. A_ch
9
1
0
8
137 : 216
2
9
Napajedla_ch
9
1
0
8
98 : 215
2
10
Rožnov p.R.
9
1
0
8
159 : 255
2
Tabulka střelců
Filip Šišák
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště_ch
82
Gabriela Gabrhelová
HC Zlín A_d
81
Jana Hvozdenská
HC Zlín A_d
80
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Viktorie Pohunková
HC Zlín B_d
12
Gabriela Gabrhelová
HC Zlín A_d
8
Adam Hill
HC Zlín A_ch
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Václav Konečný
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště_ch
22
Tomáš Kyryljuk
HC Zubří A_ch
18
Nikol Hučková
HC Zlín B_d
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.