Pardubický krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
Rozpis soutěže
Muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Petr Ochmann
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1995
Typ licence
Licence A
Platnost licence
18.5.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
20.3. 17:00
AO159
Házená Mělník A - AŠ Ml. Boleslav
13 : 24
20.3. 14:00
AO156
AŠ Ml. Boleslav - F.-Místek A
20 : 33
20.3. 13:00
AO155
Házená Mělník A - Karviná A
17 : 24
20.3. 10:00
AO152
F.-Místek A - Házená Mělník A
26 : 13
12.12. 18:00
AO040
D.Králové - AŠ Ml. Boleslav
27 : 16
12.12. 16:00
AO038
Dukla I - D.Králové
22 : 17
12.12. 15:00
AO037
AŠ Ml. Boleslav - Nový Jičín
24 : 22
12.12. 12:00
AO034
AŠ Ml. Boleslav - Dukla I
10 : 26
12.12. 10:00
AO032
Dukla I - Nový Jičín
32 : 12
Žákovská liga starších žaček
14.5. 17:00
AP300
SKH Velká n.V. - DHK Zora Olomouc B
15 : 11
14.5. 15:00
AP298
Kobylisy II - SKH Velká n.V.
19 : 22
14.5. 12:00
AP295
DHK Litovel - SKH Velká n.V.
13 : 20
14.5. 11:00
AP294
DHK Zora Olomouc B - Kobylisy II
17 : 24
14.5. 08:00
AP291
Písek - DHK Zora Olomouc B
10 : 15
16.4. 16:15
AP210
Ivančice - Žirovnice
22 : 17
16.4. 14:25
AP208
Cheb-CheLK - Ivančice
21 : 29
16.4. 13:30
AP207
Žirovnice - Žeravice
19 : 18
16.4. 10:45
AP204
Žirovnice - Cheb-CheLK
26 : 11
16.4. 08:55
AP202
Cheb-CheLK - Žeravice
9 : 18
12.3. 11:00
AP164
DHK Zora Olomouc B - DHK Pardubice A
15 : 17
12.3. 10:00
AP163
Háje - S.Vršovice
18 : 22
17.1. 17:00
AP100
Písek - DHK Zora Olomouc
21 : 25
17.1. 15:00
AP098
Žeravice - Písek
19 : 18
17.1. 13:00
AP096
J.Hradec - Žeravice
24 : 10
17.1. 11:00
AP094
DHK Zora Olomouc - Žeravice
15 : 25
17.1. 09:00
AP092
Žeravice - S.Vršovice
25 : 23
2.liga ženy V
6.12. 17:00
AT060
Olomouc - HK Ivančice
19 : 28
4.10. 17:00
AT016
Olomouc - DHK Pardubice
19 : 29
20.9. 17:30
AT005
Olomouc - HK Hodonín
30 : 35
1.liga mladší dorostenky - východ
6.3. 16:00
AVB085
SKH Velká n.V. - Veselí n.M.
25 : 28
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Uničov A
22 : 17
video
online
U. Hradiště - Žeravice
25 : 24
video
online
Senice - Veselá
24 : 24
video
online
Dřevohostice - Val.Meziříčí
31 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
14
0
2
447 : 345
28
2
Uničov A
16
12
0
4
404 : 346
24
3
Veselá
16
10
1
5
366 : 378
21
4
Žeravice
16
9
0
7
400 : 350
18
5
Luhačovice
16
8
0
8
453 : 442
16
6
U. Hradiště
16
6
0
10
373 : 424
12
7
Dřevohostice
16
5
0
11
361 : 386
10
8
Val.Meziříčí
16
5
0
11
428 : 476
10
9
Senice
16
2
1
13
362 : 447
5
Tabulka střelců
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
129
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
95
Michal Riedinger
Senice n.H.
94
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
22
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
18
Vojtěch Pernický
TJ Veselá
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Vaculík
SK Žeravice
46
Matěj Šenk
Házená Uničov
38
Jiří Zubík
SK Žeravice
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.