Pardubický krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
ZL starší žáci
Rozpis soutěže
ZC
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Petr Mužný
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1949
Typ licence
Licence C
Platnost licence
26.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci M
24.4. 17:00
AI113
Sokol Sokolnice - Sokol Telnice
38 : 35
Jihomoravská liga mužů
24.4. 14:00
LA062
Sokolnice - Újezd u Brna
37 : 32
13.9. 16:00
LA042
Sokolnice - D. Cerekev
32 : 28
Moravská liga ml. dorostenců
7.5. 12:10
LD061
U.Hradiště - Sokol Nové Veselí B
39 : 38
17.4. 16:00
LD057
Sokol Horka nad Moravou - Nové Bránice
37 : 28
18.10. 12:30
LD022
Házená Uničov - SK Velká Bystřice B
47 : 35
12.9. 14:00
LD043
U.Hradiště - Nové Bránice
36 : 27
Jihomoravská liga st. žáků
24.4. 10:30
LF074
Sokolnice - Újezd u Brna
28 : 27
13.9. 14:00
LF051
Sokolnice - KP Brno B
28 : 13
13.9. 10:30
LF050
Sokolnice - KP Brno A
29 : 30
Jihomoravská liga ml. žáků
24.4. 12:00
LH074
Sokolnice - Újezd u Brna
27 : 18
13.9. 12:00
LH051
Sokolnice - KP Brno
20 : 12
Jihomoravská liga ml. žákyní
21.5. 10:00
LJ059
SHK Veselí n. M. - Újezd u Brna
20 : 5
LOLK muži
29.5. 10:30
OA089
Dřevohostice - Val.Meziříčí
31 : 18
21.5. 16:00
OA084
Žeravice - Senice
27 : 18
14.5. 15:00
OA080
Uničov A - Val.Meziříčí
30 : 24
8.5. 15:00
OA055
Dřevohostice - Droždín
21 : 23
1.5. 10:30
OA067
Dřevohostice - U. Hradiště
24 : 21
23.4. 16:00
OA062
Žeravice - Val.Meziříčí
35 : 16
14.11. 15:30
OA042
Žeravice - U. Hradiště
35 : 22
24.10. 16:00
OA033
Žeravice - Dřevohostice
27 : 22
18.10. 10:30
OA027
Uničov A - Veselá
31 : 20
17.10. 15:00
OA028
Droždín - Žeravice
21 : 18
27.9. 10:30
OA012
Senice - Droždín
24 : 25
19.9. 15:00
OA010
Droždín - Dřevohostice
26 : 17
12.9. 16:00
OA004
U. Hradiště - Veselá
30 : 17
LOLK starší žáci
5.6. 09:30
OB071
Hranice - STM Olomouc 2002
24 : 30
14.5. 13:00
OB080
Uničov - Hranice
24 : 35
23.4. 14:30
OB062
Žeravice - Hranice
25 : 22
3.4. 17:00
OB049
Litovel - TJ Sokol Centrum Haná
23 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
starší žáci - 17. kolo - výsledky
video
online
Vsetín - U. Hradiště
40 : 28
video
online
Holešov - Zubří A
17 : 41
video
online
Luhačovice - Rožnov p.R.
23 : 29
video
online
Napajedla - Zubří B
27 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří A
16
15
0
1
583 : 305
30
2
Vsetín
16
14
0
2
549 : 358
28
3
Napajedla
16
11
0
5
411 : 318
22
4
Zlín
16
8
1
7
361 : 339
17
5
U. Hradiště
16
7
2
7
413 : 405
16
6
Rožnov p.R.
16
7
0
9
361 : 356
14
7
Zubří B
16
6
1
9
347 : 358
13
8
Luhačovice
16
2
0
14
274 : 544
4
9
Holešov
16
0
0
16
243 : 559
0
Tabulka střelců
Dominik Ištvánech
KH Zbrojovka Vsetín
210
Adam Zsoldos
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
132
Daniel Čikota
TJ Fatra Slavia Napajedla
131
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Zsoldos
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Dominik Ištvánech
KH Zbrojovka Vsetín
13
Dušan Palát
HC Zubří A
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Kubiš
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
44
Adam Zsoldos
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
26
Lukáš Lorenc
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.