Pardubický krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
Rozpis soutěže
ZDBJ
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Petr Mužný
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1949
Typ licence
Licence C
Platnost licence
26.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci M
24.4. 17:00
AI113
Sokol Sokolnice - Sokol Telnice
38 : 35
Jihomoravská liga mužů
24.4. 14:00
LA062
Sokolnice - Újezd u Brna
37 : 32
13.9. 16:00
LA042
Sokolnice - D. Cerekev
32 : 28
Moravská liga ml. dorostenců
7.5. 12:10
LD061
U.Hradiště - Sokol Nové Veselí B
39 : 38
17.4. 16:00
LD057
Sokol Horka nad Moravou - Nové Bránice
37 : 28
18.10. 12:30
LD022
Házená Uničov - SK Velká Bystřice B
47 : 35
12.9. 14:00
LD043
U.Hradiště - Nové Bránice
36 : 27
Jihomoravská liga st. žáků
24.4. 10:30
LF074
Sokolnice - Újezd u Brna
28 : 27
13.9. 14:00
LF051
Sokolnice - KP Brno B
28 : 13
13.9. 10:30
LF050
Sokolnice - KP Brno A
29 : 30
Jihomoravská liga ml. žáků
24.4. 12:00
LH074
Sokolnice - Újezd u Brna
27 : 18
13.9. 12:00
LH051
Sokolnice - KP Brno
20 : 12
Jihomoravská liga ml. žákyní
21.5. 10:00
LJ059
SHK Veselí n. M. - Újezd u Brna
20 : 5
LOLK muži
29.5. 10:30
OA089
Dřevohostice - Val.Meziříčí
31 : 18
21.5. 16:00
OA084
Žeravice - Senice
27 : 18
14.5. 15:00
OA080
Uničov A - Val.Meziříčí
30 : 24
8.5. 15:00
OA055
Dřevohostice - Droždín
21 : 23
1.5. 10:30
OA067
Dřevohostice - U. Hradiště
24 : 21
23.4. 16:00
OA062
Žeravice - Val.Meziříčí
35 : 16
14.11. 15:30
OA042
Žeravice - U. Hradiště
35 : 22
24.10. 16:00
OA033
Žeravice - Dřevohostice
27 : 22
18.10. 10:30
OA027
Uničov A - Veselá
31 : 20
17.10. 15:00
OA028
Droždín - Žeravice
21 : 18
27.9. 10:30
OA012
Senice - Droždín
24 : 25
19.9. 15:00
OA010
Droždín - Dřevohostice
26 : 17
12.9. 16:00
OA004
U. Hradiště - Veselá
30 : 17
LOLK starší žáci
5.6. 09:30
OB071
Hranice - STM Olomouc 2002
24 : 30
14.5. 13:00
OB080
Uničov - Hranice
24 : 35
23.4. 14:30
OB062
Žeravice - Hranice
25 : 22
3.4. 17:00
OB049
Litovel - TJ Sokol Centrum Haná
23 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
mladší žactvo II. - 8. kolo - výsledky
video
online
Kunovice_d - Bystřice p.H. B_ch
23 : 10
video
online
Hovězí_d - Zubří B_ch
6 : 27
video
online
Holešov_ch - Luhačovice_ch
18 : 12
video
online
L.Zubří_d - Val.Meziříčí
22 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kunovice_d
8
8
0
0
221 : 91
16
2
L.Zubří_d
8
6
0
2
155 : 118
12
3
Val.Meziříčí
8
5
0
3
145 : 137
10
4
Holešov_ch
8
5
0
3
109 : 124
10
5
Zubří B_ch
8
4
0
4
141 : 115
8
6
Bystřice p.H. B_ch
8
3
0
5
106 : 121
6
7
Zlín B_ch
8
3
0
5
127 : 141
6
8
Luhačovice_ch
8
2
0
6
112 : 133
4
9
Hovězí_d
8
0
0
8
62 : 198
0
Tabulka střelců
Petr Vilímek
TJ Holešov_ch
67
Lucie Fleková
SHK Kunovice_d
59
Zuzana Zálešáková
SHK Kunovice_d
55
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Vilímek
TJ Holešov_ch
7
Václav Matela
TJ Bystřice pod Hostýnem B_ch
6
Dominik Mareda
HC Zubří B_ch
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Sabina Barešová
TJ Bystřice pod Hostýnem B_ch
16
Klára Jakůbková
TJ Sokol Luhačovice_ch
14
Jan Hlaváč
TJ Valašské Meziříčí_ch
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.