Pardubický krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Dominik Florián
Mateřský klub
Sokol Újezd u Brna
Rok narození
1997
Typ licence
Licence B
Platnost licence
6.9.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
14.5. 17:00
AE127
Ivančice - Napajedla
32 : 24
30.4. 17:00
AE115
Ivančice - Sokol II.Prostějov
32 : 28
24.4. 10:30
AE112
Hustopeče - Juliánov
35 : 23
5.3. 17:00
AE083
Bohunice - Napajedla
26 : 22
15.11. 10:30
AE040
Hustopeče - Maloměřice
29 : 21
4.10. 10:30
AE018
Hustopeče - Házená Tišnov
34 : 27
28.9. 15:30
AE012
Maloměřice - Juliánov
27 : 34
2.liga muži SM13
12.3. 10:30
AF119
Holešov - V. Bystřice
20 : 43
2.liga starší dorostenci Č
12.3. 15:00
AH085
Sokol Nové Veselí B - TJ Sokol Šťáhlavy
13 : 30
2.liga starší dorostenci M
14.5. 15:00
AI127
HK Ivančice - Sokol Sokolnice
33 : 25
30.4. 15:00
AI115
HK Ivančice - Sokol II.Prostějov
29 : 25
13.12. 17:00
AI061
Sokol Sokolnice - HK Ivančice
30 : 37
2.liga mladší dorostenci M
14.5. 13:00
AL127
HK Ivančice - Napajedla
42 : 23
30.4. 13:00
AL115
HK Ivančice - TJ Sokol Centrum Haná
48 : 36
Český pohár mužů
13.9. 17:00
AM051
Juliánov - Bohunice
19 : 23
2.liga ženy V
28.10. 17:00
AT036
Bohunice - Karviná
23 : 16
1.liga starší dorostenky - východ
5.3. 15:00
AUB090
Tatran Bohunice - Zlín
19 : 24
1.liga mladší dorostenky - východ
5.3. 11:00
AVB090
Bohunice - Zlín
11 : 23
27.2. 11:30
AVB084
SKH Velká n.V. - Poruba
25 : 20
5.12. 13:00
AVB055
Veselí n.M. - H.Brod
35 : 26
28.10. 15:00
AVB036
Bohunice - Karviná
24 : 24
Jihomoravská liga mužů
28.10. 13:00
LA034
Bohunice B - SHC Maloměřice B
31 : 27
Moravská liga ml. dorostenců
17.4. 13:00
LD059
Újezd u Brna - Hustopeče
26 : 53
15.11. 15:30
LD041
Hustopeče - Sokol Nové Veselí B
25 : 32
Jihomoravská liga st. žáků
31.5. 17:30
LF110
KP Brno B - KP Brno A
24 : 41
28.5. 10:00
LF103
Ivančice - Hustopeče
30 : 21
15.11. 09:00
LF049
Hustopeče - Ivančice
18 : 36
8.11. 17:00
LF045
Juliánov - Bohunice
20 : 26
12.9. 10:00
LF052
Bohunice - Nové Bránice
25 : 14
Jihomoravská liga st. žákyní
17.4. 09:45
LG044
Újezd u Brna - SK Kuřim
15 : 15
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Uničov A
22 : 17
video
online
U. Hradiště - Žeravice
25 : 24
video
online
Senice - Veselá
24 : 24
video
online
Dřevohostice - Val.Meziříčí
31 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
14
0
2
447 : 345
28
2
Uničov A
16
12
0
4
404 : 346
24
3
Veselá
16
10
1
5
366 : 378
21
4
Žeravice
16
9
0
7
400 : 350
18
5
Luhačovice
16
8
0
8
453 : 442
16
6
U. Hradiště
16
6
0
10
373 : 424
12
7
Dřevohostice
16
5
0
11
361 : 386
10
8
Val.Meziříčí
16
5
0
11
428 : 476
10
9
Senice
16
2
1
13
362 : 447
5
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.