Pardubický krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
Rozpis soutěže
Muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Jan Timco
Mateřský klub
Tatran Bohunice
Rok narození
1997
Typ licence
Licence C
Platnost licence
7.3.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Jihomoravská liga mužů
27.5. 19:00
LA090
SHC Maloměřice B - SK Kuřim B
38 : 16
Moravská liga ml. dorostenců
22.5. 11:30
LD085
Hustopeče - Házená Uničov
30 : 29
15.5. 12:15
LD077
Nové Bránice - Hustopeče
26 : 33
10.4. 14:30
LD052
Hustopeče - U.Hradiště
31 : 29
Jihomoravská liga st. žáků
5.6. 12:30
LF102
Hustopeče - KP Brno B
19 : 26
5.6. 10:00
LF101
Hustopeče - KP Brno A
16 : 38
27.5. 17:30
LF108
SHC Maloměřice - SK Kuřim
22 : 39
15.5. 09:00
LF093
Nové Bránice - Hustopeče
31 : 21
10.4. 11:30
LF062
Hustopeče - Bohunice
19 : 32
2.4. 11:30
LF055
Ivančice - SHC Maloměřice
45 : 12
24.10. 11:30
LF031
Ivančice - Újezd u Brna
29 : 38
Jihomoravská liga st. žákyní
8.11. 17:15
LG026
Újezd u Brna - Bohunice
13 : 28
17.10. 10:45
LG018
Hodonín - Újezd u Brna
18 : 9
Jihomoravská liga ml. žáků
27.5. 16:15
LH108
SHC Maloměřice - SK Kuřim
10 : 18
22.5. 13:15
LH101
Hustopeče A - KP Brno
27 : 22
22.5. 10:00
LH102
Hustopeče B - KP Brno
18 : 27
10.4. 13:00
LH062
Hustopeče A - Bohunice
30 : 8
10.4. 10:00
LH063
Hustopeče B - Bohunice
17 : 20
2.4. 10:00
LH055
Ivančice - SHC Maloměřice
31 : 14
24.10. 10:00
LH031
Ivančice - Újezd u Brna
17 : 22
20.9. 13:00
LH003
Telnice - Újezd u Brna
18 : 9
Jihomoravská liga ml. žákyní
8.11. 16:00
LJ026
Újezd u Brna - Bohunice
7 : 32
1.11. 10:00
LJ022
Měnín - SHK Veselí n. M.
10 : 11
17.10. 09:30
LJ018
Hodonín - Újezd u Brna
23 : 8
20.9. 10:00
LJ004
Měnín - Újezd u Brna
3 : 5
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Uničov A
22 : 17
video
online
U. Hradiště - Žeravice
25 : 24
video
online
Senice - Veselá
24 : 24
video
online
Dřevohostice - Val.Meziříčí
31 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
14
0
2
447 : 345
28
2
Uničov A
16
12
0
4
404 : 346
24
3
Veselá
16
10
1
5
366 : 378
21
4
Žeravice
16
9
0
7
400 : 350
18
5
Luhačovice
16
8
0
8
453 : 442
16
6
U. Hradiště
16
6
0
10
373 : 424
12
7
Dřevohostice
16
5
0
11
361 : 386
10
8
Val.Meziříčí
16
5
0
11
428 : 476
10
9
Senice
16
2
1
13
362 : 447
5
Tabulka střelců
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
129
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
95
Michal Riedinger
Senice n.H.
94
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
22
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
18
Vojtěch Pernický
TJ Veselá
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Vaculík
SK Žeravice
46
Matěj Šenk
Házená Uničov
38
Jiří Zubík
SK Žeravice
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.