Pardubický krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Rozpis soutěže
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Jan Timco
Mateřský klub
Tatran Bohunice
Rok narození
1997
Typ licence
Licence C
Platnost licence
7.3.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Jihomoravská liga mužů
27.5. 19:00
LA090
SHC Maloměřice B - SK Kuřim B
38 : 16
Moravská liga ml. dorostenců
22.5. 11:30
LD085
Hustopeče - Házená Uničov
30 : 29
15.5. 12:15
LD077
Nové Bránice - Hustopeče
26 : 33
10.4. 14:30
LD052
Hustopeče - U.Hradiště
31 : 29
Jihomoravská liga st. žáků
5.6. 12:30
LF102
Hustopeče - KP Brno B
19 : 26
5.6. 10:00
LF101
Hustopeče - KP Brno A
16 : 38
27.5. 17:30
LF108
SHC Maloměřice - SK Kuřim
22 : 39
15.5. 09:00
LF093
Nové Bránice - Hustopeče
31 : 21
10.4. 11:30
LF062
Hustopeče - Bohunice
19 : 32
2.4. 11:30
LF055
Ivančice - SHC Maloměřice
45 : 12
24.10. 11:30
LF031
Ivančice - Újezd u Brna
29 : 38
Jihomoravská liga st. žákyní
8.11. 17:15
LG026
Újezd u Brna - Bohunice
13 : 28
17.10. 10:45
LG018
Hodonín - Újezd u Brna
18 : 9
Jihomoravská liga ml. žáků
27.5. 16:15
LH108
SHC Maloměřice - SK Kuřim
10 : 18
22.5. 13:15
LH101
Hustopeče A - KP Brno
27 : 22
22.5. 10:00
LH102
Hustopeče B - KP Brno
18 : 27
10.4. 13:00
LH062
Hustopeče A - Bohunice
30 : 8
10.4. 10:00
LH063
Hustopeče B - Bohunice
17 : 20
2.4. 10:00
LH055
Ivančice - SHC Maloměřice
31 : 14
24.10. 10:00
LH031
Ivančice - Újezd u Brna
17 : 22
20.9. 13:00
LH003
Telnice - Újezd u Brna
18 : 9
Jihomoravská liga ml. žákyní
8.11. 16:00
LJ026
Újezd u Brna - Bohunice
7 : 32
1.11. 10:00
LJ022
Měnín - SHK Veselí n. M.
10 : 11
17.10. 09:30
LJ018
Hodonín - Újezd u Brna
23 : 8
20.9. 10:00
LJ004
Měnín - Újezd u Brna
3 : 5
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Házená Uničov - Sokol Telnice
32 : 27
video
online
Sokol Nové Veselí B - Hustopeče
48 : 20
video
online
Nové Bránice - U.Hradiště
32 : 40
video
online
SK Velká Bystřice B - Újezd u Brna
50 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí B
16
14
0
2
631 : 384
28
2
SK Velká Bystřice B
16
12
1
3
587 : 466
25
3
Házená Uničov
16
11
0
5
556 : 457
22
4
Sokol Telnice
16
11
0
5
613 : 470
22
5
Hustopeče
16
9
0
7
482 : 496
18
6
U.Hradiště
16
7
1
8
500 : 499
15
7
Sokol Horka nad Moravou
16
4
0
12
432 : 488
8
8
Nové Bránice
16
2
0
14
429 : 619
4
9
Újezd u Brna
16
1
0
15
401 : 752
2
Tabulka střelců
David Procházka
Sokol Nové Bránice
198
David Popela
Sokol Telnice
165
Štěpán Souček
SK Velká Bystřice B
154
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Lorenc
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
20
Lukáš Knos
Sokol Újezd u Brna
19
David Procházka
Sokol Nové Bránice
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Havel
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
46
Tomáš Buršík
SK Velká Bystřice B
38
Jan Čekel
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.