Pardubický krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
Rozpis soutěže
Muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Daniel Rosman
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1972
Typ licence
Licence C
Platnost licence
6.2.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Moravská liga ml. dorostenců
31.10. 14:30
LD034
U.Hradiště - Sokol Horka nad Moravou
33 : 26
17.10. 18:00
LD025
U.Hradiště - Újezd u Brna
42 : 22
LOLK muži
7.5. 16:00
OA075
U. Hradiště - Senice
26 : 23
1.11. 10:30
OA036
Luhačovice - Uničov A
32 : 25
3.10. 10:30
OA016
Luhačovice - Veselá
24 : 29
ZL starší žáci
29.5. 10:30
ZC082
Holešov - Zubří A
17 : 41
7.5. 14:15
ZC066
U. Hradiště - Zubří B
24 : 24
2.4. 12:00
ZC089
Zlín - Holešov
31 : 11
7.11. 18:00
ZC037
U. Hradiště - Vsetín
23 : 32
1.11. 12:30
ZC033
Luhačovice - Zubří B
9 : 35
18.10. 11:00
ZC024
Napajedla - Vsetín
25 : 20
3.10. 12:30
ZC013
Luhačovice - Holešov
17 : 16
25.9. 16:00
ZC002
Zlín - Vsetín
14 : 25
13.9. 10:00
ZC044
Napajedla - Rožnov p.R.
19 : 18
ZL mladší žactvo I podzim
7.11. 16:30
ZDA037
U.Hradiště - Zlín A_ch
20 : 14
6.11. 16:00
ZDA036
Otrokovice_d - Vsetín_ch
18 : 14
18.10. 09:30
ZDA024
Napajedla_ch - Hovězí_d
41 : 5
17.10. 16:30
ZDA023
U.Hradiště - Otrokovice_d
12 : 7
4.10. 13:30
ZDA012
U.Hradiště - Hovězí_d
57 : 3
30.9. 15:45
ZDA013
Zlín A_ch - Zlín A_d
27 : 20
20.9. 08:30
ZDA003
Zlín A_ch - Napajedla_ch
31 : 18
13.9. 08:00
ZDA044
Napajedla_ch - U.Hradiště
14 : 30
ZL mladší žactvo I jaro
14.5. 15:00
ZDAJ030
U.Hradiště - Rožnov p.R.
35 : 18
30.4. 11:30
ZDAJ016
Vsetín_ch - Bystřice p.H. A_ch
29 : 13
29.4. 16:30
ZDAJ019
U.Hradiště - Zubří A_ch
19 : 24
ZL mladší žactvo II podzim
25.10. 09:00
ZDB029
Kunovice_d - Holešov_ch
12 : 5
3.10. 09:00
ZDB011
Luhačovice_ch - Bystřice p.H. B_ch
7 : 7
30.9. 17:00
ZDB015
Zlín B_ch - Zlín B_d
12 : 19
27.9. 09:00
ZDB008
Kunovice_d - Val.Meziříčí
17 : 5
20.9. 10:00
ZDB004
Zlín B_ch - L.Zubří_d
11 : 8
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Uničov A
22 : 17
video
online
U. Hradiště - Žeravice
25 : 24
video
online
Senice - Veselá
24 : 24
video
online
Dřevohostice - Val.Meziříčí
31 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
14
0
2
447 : 345
28
2
Uničov A
16
12
0
4
404 : 346
24
3
Veselá
16
10
1
5
366 : 378
21
4
Žeravice
16
9
0
7
400 : 350
18
5
Luhačovice
16
8
0
8
453 : 442
16
6
U. Hradiště
16
6
0
10
373 : 424
12
7
Dřevohostice
16
5
0
11
361 : 386
10
8
Val.Meziříčí
16
5
0
11
428 : 476
10
9
Senice
16
2
1
13
362 : 447
5
Tabulka střelců
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
129
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
95
Michal Riedinger
Senice n.H.
94
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
22
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
18
Vojtěch Pernický
TJ Veselá
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Vaculík
SK Žeravice
46
Matěj Šenk
Házená Uničov
38
Jiří Zubík
SK Žeravice
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.