Pardubický krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
Rozpis soutěže
ZDA
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
David Jurečka
Mateřský klub
Sokol II Prostějov
Rok narození
1992
Typ licence
Licence C
Platnost licence
8.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Moravská liga ml. dorostenců
29.5. 16:30
LD089
SK Velká Bystřice B - Újezd u Brna
50 : 30
15.5. 16:00
LD079
Sokol Horka nad Moravou - U.Hradiště
23 : 30
LOLK muži
21.5. 15:00
OA081
Uničov A - Luhačovice
35 : 31
LOLK starší žáci
17.4. 17:45
OB057
STM Olomouc 2001 - Šumperk
45 : 10
16.4. 11:00
OB060
Litovel - Žeravice
17 : 27
14.4. 17:45
OB064
TJ Sokol Centrum Haná - STM Olomouc 2001
27 : 21
11.10. 09:00
OB022
TJ Sokol Centrum Haná - V. Bystřice
38 : 29
13.9. 09:00
OB004
TJ Sokol Centrum Haná - Litovel
28 : 13
LOLK mladší žactvo I
11.10. 12:00
OC018
TJ Sokol Centrum Haná B - V. Bystřice A
15 : 42
11.10. 10:30
OC017
TJ Sokol Centrum Haná A - Zora Olomouc A
28 : 25
13.9. 10:30
OC003
TJ Sokol Centrum Haná A - Litovel A
8 : 29
LOLK mladší žactvo I -jaro
29.5. 14:30
OE024
V. Bystřice A - Zora Olomouc A
41 : 25
30.4. 09:00
OE014
Zora Olomouc A - Litovel A
31 : 39
17.4. 15:00
OE008
STM Olomouc A - Hranice
21 : 27
16.4. 10:00
OE007
Litovel A - TJ Sokol Centrum Haná A
33 : 18
LOLK mladší žactvo II -jaro
19.6. 09:00
OF064
Senice na Hané - Cement Hranice "B"
19 : 11
15.5. 14:30
OF040
Horka nad Moravou - Žeravice
6 : 9
30.4. 11:30
OF026
DHK Zora Olomouc B - Tatran Litovel B
7 : 17
17.4. 16:15
OF017
STM Olomouc B - Senice na Hané
21 : 17
16.4. 09:00
OF013
Tatran Litovel B - Žeravice B
19 : 8
9.4. 10:45
OF012
Žeravice - Tatran Litovel B
15 : 8
9.4. 09:30
OF007
Žeravice B - Horka nad Moravou
7 : 17
2.4. 10:00
OF001
Žeravice - Žeravice B
11 : 9
ZL starší žačky
2.6. 16:30
ZE075
DHK Litovel - DHK Zora Olomouc
22 : 28
30.4. 10:15
ZE065
DHK Zora Olomouc - Otrokovice
19 : 28
7.11. 09:00
ZE036
DHK Zora Olomouc - Žeravice
26 : 26
1.11. 15:00
ZE034
DHK Litovel - Kunovice
22 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
mladší žactvo I. - 8. kolo - výsledky
video
online
Otrokovice_d - Vsetín_ch
18 : 14
video
online
U.Hradiště - Zlín A_ch
20 : 14
video
online
Zubří A_ch - Zlín A_d
28 : 24
video
online
Bystřice p.H. A_ch - Hovězí_d
50 : 2
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří A_ch
8
8
0
0
276 : 116
16
2
U.Hradiště
8
7
0
1
208 : 90
14
3
Zlín A_d
8
5
0
3
234 : 129
10
4
Zlín A_ch
8
5
0
3
201 : 131
10
5
Otrokovice_d
8
5
0
3
142 : 110
10
6
Napajedla_ch
8
3
0
5
150 : 164
6
7
Vsetín_ch
8
2
0
6
136 : 171
4
8
Bystřice p.H. A_ch
8
1
0
7
118 : 170
2
9
Hovězí_d
8
0
0
8
22 : 406
0
Tabulka střelců
Tomáš Randýsek
HC Zubří A_ch
70
Jana Hvozdenská
HC Zlín A_d
70
Pavel Mancl
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
68
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tadeáš Mokrejš
HC Zlín A_ch
11
Tereza Karlíková
TJ Jiskra Otrokovice_d
6
Gabriela Gabrhelová
HC Zlín A_d
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
František Miškay
TJ Bystřice pod Hostýnem A_ch
10
Tomáš Kyryljuk
HC Zubří A_ch
10
Matyáš Cinibulk
KH Zbrojovka Vsetín_ch
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.