Pardubický krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Rozpis soutěže
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Jiří Kubis
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1985
Typ licence
Licence C
Platnost licence
5.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
20.3. 16:00
AO158
F.-Místek A - Karviná A
17 : 22
20.3. 15:00
AO157
TJ STM Olomouc - Házená Mělník A
30 : 14
20.3. 12:00
AO154
TJ STM Olomouc - F.-Místek A
19 : 24
20.3. 11:00
AO153
Karviná A - AŠ Ml. Boleslav
32 : 18
20.3. 09:00
AO151
AŠ Ml. Boleslav - TJ STM Olomouc
20 : 19
12.12. 18:00
AO040
D.Králové - AŠ Ml. Boleslav
27 : 16
12.12. 16:00
AO038
Dukla I - D.Králové
22 : 17
12.12. 15:00
AO037
AŠ Ml. Boleslav - Nový Jičín
24 : 22
12.12. 12:00
AO034
AŠ Ml. Boleslav - Dukla I
10 : 26
12.12. 10:00
AO032
Dukla I - Nový Jičín
32 : 12
Žákovská liga starších žaček
16.4. 12:35
AP206
DHK Zora Olomouc B - Cheb-CheLK
14 : 18
16.4. 11:40
AP205
Žeravice - Ivančice
20 : 23
16.4. 09:50
AP203
Ivančice - DHK Zora Olomouc B
29 : 18
16.4. 08:00
AP201
DHK Zora Olomouc B - Žirovnice
9 : 22
12.3. 17:00
AP170
Háje - DHK Zora Olomouc B
23 : 16
12.3. 16:00
AP169
Zlín A - S.Vršovice
24 : 17
12.3. 13:00
AP166
S.Vršovice - DHK Pardubice A
22 : 7
Moravská liga ml. dorostenců
29.5. 16:30
LD089
SK Velká Bystřice B - Újezd u Brna
50 : 30
8.11. 14:00
LD037
Sokol Horka nad Moravou - Újezd u Brna
28 : 17
Jihomoravská liga st. žákyní
14.11. 10:00
LG028
Ivančice - Hodonín
22 : 24
LOLK muži
10.4. 10:30
OA054
Senice - Uničov A
5 : 26
11.10. 10:30
OA021
Senice - Luhačovice
26 : 28
LOLK starší žáci
5.6. 09:00
OB087
TJ Sokol Centrum Haná - Žeravice
28 : 18
30.4. 10:30
OB067
V. Bystřice - TJ Sokol Centrum Haná
28 : 31
15.11. 09:00
OB045
Uničov - STM Olomouc 2001
23 : 26
25.10. 12:30
OB035
Hranice - Uničov
38 : 8
26.9. 09:30
OB012
Šumperk - STM Olomouc 2001
9 : 34
LOLK mladší žactvo I
25.10. 14:00
OC028
Hranice - STM Olomouc A
20 : 41
LOLK mladší žactvo II
11.10. 09:00
OD017
Senice na Hané - Horka nad Moravou
22 : 10
4.10. 17:00
OD013
Horka nad Moravou - Tatran Litovel B
8 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Házená Uničov - Sokol Telnice
32 : 27
video
online
Sokol Nové Veselí B - Hustopeče
48 : 20
video
online
Nové Bránice - U.Hradiště
32 : 40
video
online
SK Velká Bystřice B - Újezd u Brna
50 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí B
16
14
0
2
631 : 384
28
2
SK Velká Bystřice B
16
12
1
3
587 : 466
25
3
Házená Uničov
16
11
0
5
556 : 457
22
4
Sokol Telnice
16
11
0
5
613 : 470
22
5
Hustopeče
16
9
0
7
482 : 496
18
6
U.Hradiště
16
7
1
8
500 : 499
15
7
Sokol Horka nad Moravou
16
4
0
12
432 : 488
8
8
Nové Bránice
16
2
0
14
429 : 619
4
9
Újezd u Brna
16
1
0
15
401 : 752
2
Tabulka střelců
David Procházka
Sokol Nové Bránice
198
David Popela
Sokol Telnice
165
Štěpán Souček
SK Velká Bystřice B
154
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Lorenc
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
20
Lukáš Knos
Sokol Újezd u Brna
19
David Procházka
Sokol Nové Bránice
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Havel
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
46
Tomáš Buršík
SK Velká Bystřice B
38
Jan Čekel
Házená Uničov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.