Pardubický krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
Rozpis soutěže
Muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Barbora Konečná
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1998
Typ licence
Licence D
Platnost licence
19.5.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
LOLK starší žáci
4.6. 10:30
OB089
V. Bystřice - Hranice
63 : 12
17.4. 17:45
OB057
STM Olomouc 2001 - Šumperk
45 : 10
10.4. 09:00
OB053
TJ Sokol Centrum Haná - Hranice
26 : 21
10.10. 09:30
OB021
Šumperk - STM Olomouc 2002
9 : 38
LOLK mladší žactvo I
19.9. 10:00
OC006
Litovel A - TJ Sokol Centrum Haná B
29 : 21
LOLK mladší žactvo II
25.10. 11:30
OD027
Velká Bystřice B - Tatran Litovel B
18 : 18
17.10. 09:00
OD023
Velká Bystřice B - Žeravice
8 : 8
19.9. 09:00
OD006
Tatran Litovel B - DHK Zora Olomouc B
19 : 0
LOLK mladší žactvo I -jaro
4.6. 12:00
OE025
V. Bystřice A - TJ Sokol Centrum Haná A
38 : 21
15.5. 09:30
OE019
Zora Olomouc A - TJ Sokol Centrum Haná A
34 : 29
8.5. 12:00
OE018
Zora Olomouc A - STM Olomouc A
38 : 42
17.4. 15:00
OE008
STM Olomouc A - Hranice
21 : 27
10.4. 10:30
OE004
TJ Sokol Centrum Haná A - Zora Olomouc A
27 : 25
LOLK mladší žactvo II -jaro
4.6. 09:00
OF052
Velká Bystřice B - Tatran Litovel B
10 : 24
15.5. 08:30
OF037
DHK Zora Olomouc B - Žeravice B
11 : 15
17.4. 16:15
OF017
STM Olomouc B - Senice na Hané
21 : 17
10.4. 13:00
OF010
TJ Sokol Centrum Haná C - DHK Zora Olomouc B
27 : 15
10.4. 12:00
OF011
TJ Sokol Centrum Haná B - Cement Hranice "B"
19 : 9
ZL starší žačky
8.5. 13:30
ZE070
DHK Zora Olomouc B - L.Zubří
18 : 33
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Uničov A
22 : 17
video
online
U. Hradiště - Žeravice
25 : 24
video
online
Senice - Veselá
24 : 24
video
online
Dřevohostice - Val.Meziříčí
31 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
14
0
2
447 : 345
28
2
Uničov A
16
12
0
4
404 : 346
24
3
Veselá
16
10
1
5
366 : 378
21
4
Žeravice
16
9
0
7
400 : 350
18
5
Luhačovice
16
8
0
8
453 : 442
16
6
U. Hradiště
16
6
0
10
373 : 424
12
7
Dřevohostice
16
5
0
11
361 : 386
10
8
Val.Meziříčí
16
5
0
11
428 : 476
10
9
Senice
16
2
1
13
362 : 447
5
Tabulka střelců
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
129
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
95
Michal Riedinger
Senice n.H.
94
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
22
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
18
Vojtěch Pernický
TJ Veselá
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Vaculík
SK Žeravice
46
Matěj Šenk
Házená Uničov
38
Jiří Zubík
SK Žeravice
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.