Pardubický krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
Rozpis soutěže
ZDA
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Zdeněk Levíček
Mateřský klub
Tatran Bohunice
Rok narození
1978
Typ licence
Licence C
Platnost licence
5.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Jihomoravská liga mužů
22.5. 11:00
LA082
Újezd u Brna - SHC Maloměřice B
32 : 29
30.4. 15:00
LA067
Hostěrádky - D. Cerekev
22 : 26
2.4. 16:30
LA047
SK Kuřim B - Hostěrádky
28 : 30
Moravská liga ml. dorostenců
29.5. 14:00
LD088
Nové Bránice - U.Hradiště
32 : 40
22.5. 13:00
LD082
Újezd u Brna - Sokol Horka nad Moravou
33 : 31
15.5. 12:15
LD077
Nové Bránice - Hustopeče
26 : 33
24.4. 15:00
LD062
Sokol Telnice - Újezd u Brna
59 : 16
10.4. 14:30
LD052
Hustopeče - U.Hradiště
31 : 29
4.10. 15:30
LD014
Hustopeče - Újezd u Brna
43 : 25
20.9. 14:00
LD005
Hustopeče - Sokol Telnice
29 : 37
Jihomoravská liga st. žáků
26.5. 18:15
LF107
Juliánov - Újezd u Brna
26 : 28
22.5. 16:00
LF098
Újezd u Brna - SHC Maloměřice
34 : 20
15.5. 09:00
LF093
Nové Bránice - Hustopeče
31 : 21
8.5. 14:00
LF088
Hustopeče - Juliánov
28 : 27
17.4. 16:00
LF071
Újezd u Brna - Hustopeče
27 : 28
10.4. 11:30
LF062
Hustopeče - Bohunice
19 : 32
2.4. 13:30
LF056
SK Kuřim - Juliánov
34 : 18
8.11. 18:00
LF048
KP Brno B - Hustopeče
23 : 24
8.11. 15:00
LF047
KP Brno A - Hustopeče
37 : 19
1.11. 18:00
LF038
KP Brno B - Ivančice
21 : 32
1.11. 15:00
LF037
KP Brno A - Ivančice
44 : 26
11.10. 16:00
LF020
Újezd u Brna - Sokolnice
35 : 33
4.10. 14:00
LF017
Hustopeče - Újezd u Brna
20 : 26
20.9. 10:30
LF006
Hustopeče - Sokolnice
23 : 26
Jihomoravská liga st. žákyní
7.6. 18:30
LG048
Újezd u Brna - Hodonín
8 : 44
7.5. 10:15
LG054
SKH Velká n.V. - Újezd u Brna
33 : 10
5.4. 18:00
LG035
SKH Velká n.V. - Hodonín
14 : 21
2.4. 18:00
LG052
SK Kuřim - Ivančice
15 : 32
2.4. 15:00
LG037
SK Kuřim - Ivančice
6 : 22
15.11. 14:30
LG029
SK Kuřim - Újezd u Brna
8 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
mladší žactvo I. - 8. kolo - výsledky
video
online
Otrokovice_d - Vsetín_ch
18 : 14
video
online
U.Hradiště - Zlín A_ch
20 : 14
video
online
Zubří A_ch - Zlín A_d
28 : 24
video
online
Bystřice p.H. A_ch - Hovězí_d
50 : 2
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří A_ch
8
8
0
0
276 : 116
16
2
U.Hradiště
8
7
0
1
208 : 90
14
3
Zlín A_d
8
5
0
3
234 : 129
10
4
Zlín A_ch
8
5
0
3
201 : 131
10
5
Otrokovice_d
8
5
0
3
142 : 110
10
6
Napajedla_ch
8
3
0
5
150 : 164
6
7
Vsetín_ch
8
2
0
6
136 : 171
4
8
Bystřice p.H. A_ch
8
1
0
7
118 : 170
2
9
Hovězí_d
8
0
0
8
22 : 406
0
Tabulka střelců
Tomáš Randýsek
HC Zubří A_ch
70
Jana Hvozdenská
HC Zlín A_d
70
Pavel Mancl
TJ Fatra Slavia Napajedla_ch
68
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tadeáš Mokrejš
HC Zlín A_ch
11
Tereza Karlíková
TJ Jiskra Otrokovice_d
6
Gabriela Gabrhelová
HC Zlín A_d
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
František Miškay
TJ Bystřice pod Hostýnem A_ch
10
Tomáš Kyryljuk
HC Zubří A_ch
10
Matyáš Cinibulk
KH Zbrojovka Vsetín_ch
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.