Pardubický krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
ZL starší žáci
Rozpis soutěže
ZC
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Pavel Šestořád
Mateřský klub
Sokol II Prostějov
Rok narození
1989
Typ licence
Licence C
Platnost licence
8.2.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
21.5. 15:50
AO279
F.-Místek A - HBC Strakonice
24 : 11
21.5. 14:00
AO277
V. Bystřice - F.-Místek A
30 : 28
21.5. 12:10
AO275
F.-Místek A - KP Brno A
27 : 19
21.5. 10:20
AO273
KP Brno A - HBC Strakonice
18 : 30
21.5. 08:30
AO271
HBC Strakonice - V. Bystřice
21 : 21
LOLK muži
29.5. 10:30
OA088
Senice - Veselá
24 : 24
LOLK starší žáci
8.5. 09:00
OB075
TJ Sokol Centrum Haná - Šumperk
29 : 21
3.4. 09:45
OB046
STM Olomouc 2002 - STM Olomouc 2001
24 : 24
LOLK mladší žactvo I -jaro
7.6. 17:15
OE028
TJ Sokol Centrum Haná A - STM Olomouc A
17 : 36
24.5. 17:15
OE016
TJ Sokol Centrum Haná A - Hranice
33 : 34
30.4. 09:00
OE014
Zora Olomouc A - Litovel A
31 : 39
3.4. 08:30
OE003
STM Olomouc A - Zora Olomouc A
36 : 19
LOLK mladší žactvo II -jaro
18.6. 14:00
OF065
TJ Sokol Centrum Haná C - Tatran Litovel B
12 : 24
18.6. 13:00
OF066
TJ Sokol Centrum Haná B - Žeravice
6 : 10
8.5. 13:00
OF032
TJ Sokol Centrum Haná C - Velká Bystřice B
20 : 12
8.5. 12:00
OF033
TJ Sokol Centrum Haná B - Horka nad Moravou
10 : 15
30.4. 11:30
OF026
DHK Zora Olomouc B - Tatran Litovel B
7 : 17
9.4. 10:45
OF012
Žeravice - Tatran Litovel B
15 : 8
9.4. 09:30
OF007
Žeravice B - Horka nad Moravou
7 : 17
ZL starší žačky
2.6. 16:30
ZE075
DHK Litovel - DHK Zora Olomouc
22 : 28
30.4. 10:15
ZE065
DHK Zora Olomouc - Otrokovice
19 : 28
Kalendář
Předchozí kola
starší žáci - 17. kolo - výsledky
video
online
Vsetín - U. Hradiště
40 : 28
video
online
Holešov - Zubří A
17 : 41
video
online
Luhačovice - Rožnov p.R.
23 : 29
video
online
Napajedla - Zubří B
27 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří A
16
15
0
1
583 : 305
30
2
Vsetín
16
14
0
2
549 : 358
28
3
Napajedla
16
11
0
5
411 : 318
22
4
Zlín
16
8
1
7
361 : 339
17
5
U. Hradiště
16
7
2
7
413 : 405
16
6
Rožnov p.R.
16
7
0
9
361 : 356
14
7
Zubří B
16
6
1
9
347 : 358
13
8
Luhačovice
16
2
0
14
274 : 544
4
9
Holešov
16
0
0
16
243 : 559
0
Tabulka střelců
Dominik Ištvánech
KH Zbrojovka Vsetín
210
Adam Zsoldos
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
132
Daniel Čikota
TJ Fatra Slavia Napajedla
131
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Zsoldos
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
15
Dominik Ištvánech
KH Zbrojovka Vsetín
13
Dušan Palát
HC Zubří A
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Kubiš
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
44
Adam Zsoldos
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
26
Lukáš Lorenc
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.