Pardubický krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
Rozpis soutěže
Muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Petr Směja
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
26.3.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
8.5. 10:30
AE125
Hustopeče - Sokol Kostelec na Hané
30 : 18
16.4. 11:00
AE106
Maloměřice - Hustopeče
25 : 17
10.4. 17:00
AE078
Juliánov - Maloměřice
32 : 32
6.3. 17:00
AE084
Házená Tišnov - Hustopeče
37 : 35
29.11. 16:30
AE053
Bohunice - Maloměřice
30 : 26
7.11. 17:00
AE065
Sokol V. Meziříčí - Juliánov
34 : 37
11.10. 17:00
AE024
Juliánov - Telnice
38 : 31
27.9. 18:00
AE008
Házená Tišnov - Napajedla
29 : 19
19.9. 17:00
AE006
Napajedla - Hustopeče
23 : 23
2.liga starší dorostenci Č
5.3. 15:00
AH084
Sokol Nové Veselí B - ELP Jablonec
31 : 25
17.10. 15:00
AH030
Sokol Nové Veselí B - 1.HC Pardubice
19 : 36
2.liga starší dorostenci M
3.4. 16:00
AI100
Sokol Sokolnice - Žeravice
33 : 34
7.11. 15:00
AI065
Sokol V. Meziříčí - V. Bystřice
27 : 39
2.liga mladší dorostenci M
10.4. 15:00
AL078
Sokol Juliánov - Žeravice
31 : 23
29.11. 14:30
AL053
Bohunice - Žeravice
45 : 29
11.10. 15:00
AL024
Sokol Juliánov - Sokol Ostrava
37 : 33
19.9. 15:00
AL006
Napajedla - TJ STM Olomouc
25 : 37
Český pohár mužů
13.9. 17:00
AM051
Juliánov - Bohunice
19 : 23
6.9. 16:00
AM052
Sokolnice - Maloměřice
23 : 25
30.8. 17:00
AM030
Házená Tišnov - Juliánov
21 : 24
Žákovská liga starších žáků
20.2. 16:30
AO140
Jičín - Házená Mělník A
33 : 18
20.2. 14:50
AO138
Dukla I - Jičín
18 : 18
20.2. 13:10
AO136
KP Brno A - Dukla I
13 : 29
20.2. 11:30
AO134
Házená Mělník A - Dukla I
16 : 25
20.2. 10:40
AO133
Jičín - KP Brno A
25 : 18
Žákovská liga starších žaček
6.12. 13:30
AP017
Otrokovice - Ostrava-Zábřeh
23 : 17
6.12. 11:40
AP015
Ostrava-Zábřeh - SKH Velká n.V.
20 : 19
6.12. 10:45
AP014
Otrokovice - Žeravice
19 : 8
6.12. 08:55
AP012
Žeravice - Ostrava-Zábřeh
13 : 24
6.12. 08:00
AP011
Zlín A - Otrokovice
20 : 12
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Uničov A
22 : 17
video
online
U. Hradiště - Žeravice
25 : 24
video
online
Senice - Veselá
24 : 24
video
online
Dřevohostice - Val.Meziříčí
31 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
14
0
2
447 : 345
28
2
Uničov A
16
12
0
4
404 : 346
24
3
Veselá
16
10
1
5
366 : 378
21
4
Žeravice
16
9
0
7
400 : 350
18
5
Luhačovice
16
8
0
8
453 : 442
16
6
U. Hradiště
16
6
0
10
373 : 424
12
7
Dřevohostice
16
5
0
11
361 : 386
10
8
Val.Meziříčí
16
5
0
11
428 : 476
10
9
Senice
16
2
1
13
362 : 447
5
Tabulka střelců
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
129
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
95
Michal Riedinger
Senice n.H.
94
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
22
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
18
Vojtěch Pernický
TJ Veselá
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Vaculík
SK Žeravice
46
Matěj Šenk
Házená Uničov
38
Jiří Zubík
SK Žeravice
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.