Pardubický krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
Rozpis soutěže
Muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Petr Směja
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
26.3.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga ženy V
9.4. 17:00
AT104
Bohunice - Olomouc
23 : 17
1.liga starší dorostenky - východ
9.4. 15:00
AUB104
Tatran Bohunice - Olomouc
25 : 29
1.liga mladší dorostenky - východ
9.4. 13:00
AVB104
Bohunice - Olomouc
20 : 15
8.11. 11:30
AVB039
HK Ivančice - Zlín
25 : 25
26.9. 11:30
AVB008
SKH Velká n.V. - HK Ivančice
21 : 30
Jihomoravská liga mužů
30.4. 17:00
LA066
Třešť - Nové Bránice
33 : 23
16.4. 13:00
LA057
SHC Maloměřice B - Nové Bránice
33 : 38
5.3. 17:00
LA053
D. Cerekev - Újezd u Brna
36 : 23
5.12. 13:00
LA010
SHC Maloměřice B - Hostěrádky
32 : 25
17.10. 17:00
LA022
D. Cerekev - Hostěrádky
35 : 18
10.10. 15:30
LA016
Třešť - Bohunice B
34 : 25
Moravská liga ml. dorostenců
8.5. 15:30
LD074
Hustopeče - SK Velká Bystřice B
31 : 42
24.4. 15:00
LD062
Sokol Telnice - Újezd u Brna
59 : 16
13.9. 14:00
LD021
Nové Bránice - Sokol Nové Veselí B
15 : 52
Jihomoravská liga st. žáků
8.5. 14:00
LF088
Hustopeče - Juliánov
28 : 27
30.4. 11:30
LF079
Ivančice - Nové Bránice
27 : 24
16.4. 16:15
LF068
SHC Maloměřice - Nové Bránice
15 : 18
10.4. 13:30
LF066
Juliánov - SHC Maloměřice
20 : 20
3.4. 12:00
LF060
Sokolnice - Hustopeče
32 : 22
8.11. 10:00
LF043
Ivančice - SK Kuřim
20 : 16
16.10. 17:30
LF041
Bohunice - SHC Maloměřice
27 : 15
11.10. 13:15
LF024
Juliánov - Nové Bránice
23 : 27
10.10. 11:30
LF019
Ivančice - Bohunice
25 : 25
Jihomoravská liga st. žákyní
19.9. 10:15
LG005
SKH Velká n.V. - Hodonín
25 : 12
Jihomoravská liga ml. žáků
8.5. 09:00
LH089
Hustopeče B - Juliánov
18 : 18
30.4. 10:00
LH079
Ivančice - Telnice
18 : 21
24.4. 13:00
LH078
Telnice - Juliánov
22 : 20
16.4. 15:00
LH068
SHC Maloměřice - Telnice
13 : 20
10.4. 12:00
LH066
Juliánov - SHC Maloměřice
18 : 11
3.4. 14:00
LH060
Sokolnice - Hustopeče B
21 : 21
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Uničov A
22 : 17
video
online
U. Hradiště - Žeravice
25 : 24
video
online
Senice - Veselá
24 : 24
video
online
Dřevohostice - Val.Meziříčí
31 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
14
0
2
447 : 345
28
2
Uničov A
16
12
0
4
404 : 346
24
3
Veselá
16
10
1
5
366 : 378
21
4
Žeravice
16
9
0
7
400 : 350
18
5
Luhačovice
16
8
0
8
453 : 442
16
6
U. Hradiště
16
6
0
10
373 : 424
12
7
Dřevohostice
16
5
0
11
361 : 386
10
8
Val.Meziříčí
16
5
0
11
428 : 476
10
9
Senice
16
2
1
13
362 : 447
5
Tabulka střelců
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
129
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
95
Michal Riedinger
Senice n.H.
94
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
22
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
18
Vojtěch Pernický
TJ Veselá
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Vaculík
SK Žeravice
46
Matěj Šenk
Házená Uničov
38
Jiří Zubík
SK Žeravice
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.