Pardubický krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
Rozpis soutěže
Muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Daniel Čikota
Post
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
55
Počet branek
266
Starty
2.liga mladší dorostenci M
08.05. [AL126]
Napajedla - TJ Sokol Centrum Haná
33 : 40
4 branek
30.04. [AL116]
Rožnov p.R. - Napajedla
23 : 20
0 branek
17.04. [AL105]
Sokol Juliánov - Napajedla
33 : 30
0 branek
02.04. [AL100]
Napajedla - Žeravice
34 : 27
0 branek
12.03. [AL087]
Napajedla - Bystřice p.H.
24 : 28
3 branek
05.03. [AL083]
Bohunice - Napajedla
48 : 40
2 branek
06.12. [AL060]
TJ Sokol Centrum Haná - Napajedla
38 : 31
2 branek
22.11. [AL047]
Sokol Ostrava - Napajedla
31 : 31
0 branek
14.11. [AL039]
Napajedla - Sokol Juliánov
33 : 41
0 branek
07.11. [AL008]
Litovel - Napajedla
32 : 21
0 branek
17.10. [AL028]
Napajedla - SKH Polanka n.O.
22 : 22
0 branek
11.10. [AL021]
Bystřice p.H. - Napajedla
35 : 28
0 branek
04.10. [AL017]
Napajedla - Bohunice
38 : 33
1 branek
19.09. [AL006]
Napajedla - TJ STM Olomouc
25 : 37
0 branek
Žákovská liga starších žáků
21.05. [AO300]
D.Králové - Napajedla
16 : 17
7 branek
21.05. [AO297]
Napajedla - Rožnov p.R.
20 : 23
8 branek
21.05. [AO294]
Napajedla - Házená Mělník A
14 : 21
5 branek
21.05. [AO291]
Sokol V. Meziříčí - Napajedla
26 : 17
8 branek
23.04. [AO229]
F.-Místek A - Napajedla
29 : 16
1 branek
23.04. [AO226]
Napajedla - Zubří A
14 : 26
3 branek
23.04. [AO223]
Jičín - Napajedla
29 : 19
7 branek
23.04. [AO221]
Napajedla - Nový Jičín
20 : 23
8 branek
19.03. [AO188]
Napajedla - Dukla Praha II
13 : 27
1 branek
19.03. [AO186]
Dukla I - Napajedla
22 : 15
8 branek
19.03. [AO184]
Liberec - Napajedla
27 : 17
4 branek
19.03. [AO182]
Napajedla - HBC Strakonice
20 : 26
10 branek
21.02. [AO119]
Napajedla - TJ Sokol Centrum Haná
16 : 33
4 branek
21.02. [AO117]
V. Bystřice - Napajedla
35 : 24
8 branek
21.02. [AO115]
Napajedla - Sokol N. Veselí A
15 : 34
6 branek
21.02. [AO112]
TJ STM Olomouc - Napajedla
23 : 24
8 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Droždín - Uničov A
22 : 17
video
online
U. Hradiště - Žeravice
25 : 24
video
online
Senice - Veselá
24 : 24
video
online
Dřevohostice - Val.Meziříčí
31 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Droždín
16
14
0
2
447 : 345
28
2
Uničov A
16
12
0
4
404 : 346
24
3
Veselá
16
10
1
5
366 : 378
21
4
Žeravice
16
9
0
7
400 : 350
18
5
Luhačovice
16
8
0
8
453 : 442
16
6
U. Hradiště
16
6
0
10
373 : 424
12
7
Dřevohostice
16
5
0
11
361 : 386
10
8
Val.Meziříčí
16
5
0
11
428 : 476
10
9
Senice
16
2
1
13
362 : 447
5
Tabulka střelců
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
129
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
95
Michal Riedinger
Senice n.H.
94
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Schäfer
TJ Valašské Meziříčí
22
Leoš Pšenčík
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
18
Vojtěch Pernický
TJ Veselá
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Vaculík
SK Žeravice
46
Matěj Šenk
Házená Uničov
38
Jiří Zubík
SK Žeravice
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.