Pardubický krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Rozpis soutěže
ZDB
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Štěpán Kahoun
Mateřský klub
TJ Házená J.Hradec
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.2.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
14.5. 15:00
AC130
Č.Budějovice - Košutka
29 : 29
16.4. 18:00
AC105
Třeboň - Zruč n.S.
24 : 23
20.3. 17:00
AC094
H.Brod - Zruč n.S.
31 : 17
27.2. 18:00
AC074
Zruč n.S. - L.Vršovice
26 : 28
6.12. 17:00
AC058
Č.Budějovice - L.Vršovice
27 : 20
28.11. 18:00
AC050
Zruč n.S. - VŠ Plzeň
32 : 26
21.11. 18:00
AC046
Třeboň - S.Vršovice
26 : 28
25.10. 17:00
AC036
Č.Budějovice - VŠ Plzeň
24 : 22
4.10. 17:00
AC014
Č.Budějovice - Praha 4
25 : 34
27.9. 17:00
AC010
Libčice n. Vlt. - VŠ Plzeň
35 : 28
19.9. 18:00
AC002
Třeboň - H.Brod
24 : 29
2.liga muži SVČ
30.4. 11:00
AD119
Kolín - 1.HC Pardubice
22 : 27
22.11. 15:00
AD043
Slavia - TJ Sokol Bělá
37 : 23
24.10. 11:00
AD034
Kolín - Ústí n.L.
27 : 25
2.liga muži JM
23.4. 17:00
AE109
Sokol V. Meziříčí - Ivančice
23 : 25
2.liga starší dorostenci Č
30.4. 13:00
AH119
TJ Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice
33 : 27
16.4. 16:00
AH105
Třeboň - Chodov
35 : 31
2.4. 15:00
AH098
Sokol Nové Veselí B - TJ Sokol Bělá
22 : 21
21.11. 16:00
AH046
Třeboň - ELP Jablonec
33 : 23
24.10. 13:00
AH034
TJ Sokol Úvaly - Chodov
31 : 17
19.9. 16:00
AH002
Třeboň - 1.HK Dvůr Králové
21 : 24
2.liga starší dorostenci M
23.4. 15:00
AI109
Sokol V. Meziříčí - HK Ivančice
24 : 32
2.liga mladší dorostenci Č
30.4. 15:00
AK119
TJ Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice
27 : 28
27.2. 16:00
AK074
TJ Sparta Kutná Hora - Lokomotiva Vršovice
31 : 29
28.11. 16:00
AK050
TJ Sparta Kutná Hora - Loko Louny
28 : 27
24.10. 15:00
AK034
TJ Sokol Úvaly - TJ Sparta Kutná Hora
34 : 40
Český pohár mužů
13.9. 17:00
AM039
Č.Budějovice - HBC Strakonice
18 : 28
Žákovská liga starších žaček
17.1. 16:45
AP090
Háje - Kobylisy II
25 : 18
17.1. 14:55
AP088
Slavia - Háje
17 : 10
17.1. 14:00
AP087
Kobylisy II - Otrokovice
9 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
mladší žactvo II. - 8. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Zlín B_ch
20 : 16
video
online
Val.Meziříčí - L.Zubří_d
10 : 16
video
online
Luhačovice_ch - Holešov_ch
22 : 7
video
online
Zubří B_ch - Zlín B_d
15 : 13
video
online
Bystřice p.H. B_ch - Kunovice_d
8 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
L.Zubří_d
9
7
0
2
147 : 113
14
2
Kunovice_d
9
7
0
2
176 : 94
14
3
Zubří B_ch
9
6
0
3
114 : 111
12
4
Rožnov p.R.
9
6
0
3
150 : 117
12
5
Zlín B_d
9
5
1
3
113 : 98
11
6
Val.Meziříčí
9
5
1
3
108 : 103
11
7
Luhačovice_ch
9
3
1
5
104 : 100
7
8
Bystřice p.H. B_ch
9
2
1
6
88 : 124
5
9
Zlín B_ch
9
1
1
7
98 : 158
3
10
Holešov_ch
9
0
1
8
69 : 149
1
Tabulka střelců
Leona Jurajdová
TJ Lesana Zubří_d
72
Daniela Tvrdoňová
SHK Kunovice_d
53
Petr Vilímek
TJ Holešov_ch
44
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leona Jurajdová
TJ Lesana Zubří_d
9
Marek Střílka
TJ Valašské Meziříčí_ch
8
Petr Vilímek
TJ Holešov_ch
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Hlaváč
TJ Valašské Meziříčí_ch
12
Klára Horáková
SHK Kunovice_d
10
Petr Vilímek
TJ Holešov_ch
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.