Pardubický krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Rozpis soutěže
ZDB
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže ZL mladší žactvo II podzim
mladší žactvo II. - 1. kolo
19.9.2015
09:00
ZDB001
TJ Sokol Luhačovice_ch
-
SHK Kunovice_d
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
19.9.2015
09:00
ZDB002
TJ Valašské Meziříčí_ch
-
HC Zlín B_d
Jaromír Krejčí
,
Josef Malina
,
19.9.2015
10:30
ZDB003
TJ Rožnov p.R. _ch
-
TJ Holešov_ch
Jaroslav Paululik
,
Michal Paululik
,
20.9.2015
10:00
ZDB004
HC Zlín B_ch
-
TJ Lesana Zubří_d
Lukáš Králík
,
Daniel Rosman
,
20.9.2015
10:15
ZDB005
HC Zubří B_ch
-
TJ Bystřice pod Hostýnem B_ch
Dominik Novosád
,
Michal Kolařík
,
mladší žactvo II. - 2. kolo
26.9.2015
12:00
ZDB006
HC Zlín B_d
-
TJ Rožnov p.R. _ch
Jaromír Mach
,
Josef Malina
,
27.9.2015
09:00
ZDB007
TJ Holešov_ch
-
HC Zlín B_ch
Miloslav Krupa
,
Arnošt Kramoliš
,
27.9.2015
09:00
ZDB008
SHK Kunovice_d
-
TJ Valašské Meziříčí_ch
Daniel Rosman
,
Petr Videcký
,
21.10.2015
17:00
ZDB009
TJ Sokol Luhačovice_ch
-
HC Zubří B_ch
Michal Kolařík
,
Dominik Novosád
,
27.9.2015
14:30
ZDB010
TJ Bystřice pod Hostýnem B_ch
-
TJ Lesana Zubří_d
Pavel Sedláček
,
Jaromír Krejčí
,
mladší žactvo II. - 3. kolo
3.10.2015
09:00
ZDB011
TJ Sokol Luhačovice_ch
-
TJ Bystřice pod Hostýnem B_ch
Adam Burďák
,
Daniel Rosman
,
9.10.2015
15:15
ZDB012
TJ Valašské Meziříčí_ch
-
HC Zubří B_ch
Miloslav Krupa
,
3.10.2015
09:00
ZDB013
TJ Rožnov p.R. _ch
-
SHK Kunovice_d
Tomáš Kučerka
,
Josef Malina
,
4.10.2015
13:30
ZDB014
TJ Lesana Zubří_d
-
TJ Holešov_ch
František Nesrsta
,
30.9.2015
17:00
ZDB015
HC Zlín B_ch
-
HC Zlín B_d
Daniel Rosman
,
mladší žactvo II. - 4. kolo
10.10.2015
09:00
ZDB016
TJ Sokol Luhačovice_ch
-
TJ Valašské Meziříčí_ch
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
10.10.2015
10:00
ZDB017
HC Zlín B_d
-
TJ Lesana Zubří_d
Pavel Sedláček
,
11.10.2015
08:30
ZDB018
SHK Kunovice_d
-
HC Zlín B_ch
Lukáš Králík
,
11.10.2015
10:15
ZDB019
HC Zubří B_ch
-
TJ Rožnov p.R. _ch
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
11.10.2015
14:30
ZDB020
TJ Bystřice pod Hostýnem B_ch
-
TJ Holešov_ch
Mojmír Valášek
,
Jaroslav Vychodil
,
mladší žactvo II. - 5. kolo
17.10.2015
09:00
ZDB021
TJ Sokol Luhačovice_ch
-
TJ Rožnov p.R. _ch
Miloslav Krupa
,
Adam Burďák
,
17.10.2015
10:45
ZDB022
HC Zlín B_ch
-
HC Zubří B_ch
Vítězslav Dalajka
,
Pavel Šohaj
,
18.10.2015
09:00
ZDB023
TJ Holešov_ch
-
HC Zlín B_d
Dominik Novosád
,
Michal Kolařík
,
18.10.2015
11:45
ZDB024
TJ Lesana Zubří_d
-
SHK Kunovice_d
Jaromír Mach
,
Josef Malina
,
18.10.2015
15:00
ZDB025
TJ Bystřice pod Hostýnem B_ch
-
TJ Valašské Meziříčí_ch
Jaromír Krejčí
,
mladší žactvo II. - 6. kolo
24.10.2015
09:00
ZDB026
TJ Valašské Meziříčí_ch
-
TJ Rožnov p.R. _ch
Josef Malina
,
František Nesrsta
,
25.10.2015
08:00
ZDB027
HC Zubří B_ch
-
TJ Lesana Zubří_d
Dominik Novosád
,
Michal Kolařík
,
25.10.2015
08:30
ZDB028
HC Zlín B_ch
-
TJ Sokol Luhačovice_ch
Adam Burďák
,
Natálie Gärtnerová
,
25.10.2015
09:00
ZDB029
SHK Kunovice_d
-
TJ Holešov_ch
Lukáš Králík
,
Daniel Rosman
,
25.10.2015
14:30
ZDB030
TJ Bystřice pod Hostýnem B_ch
-
HC Zlín B_d
Aneta Rafajová
,
mladší žactvo II. - 7. kolo
31.10.2015
08:00
ZDB031
TJ Rožnov p.R. _ch
-
TJ Bystřice pod Hostýnem B_ch
Jaromír Mach
,
Michal Kolařík
,
1.11.2015
09:00
ZDB032
TJ Holešov_ch
-
HC Zubří B_ch
Aneta Rafajová
,
Natálie Gärtnerová
,
31.10.2015
09:30
ZDB033
HC Zlín B_ch
-
TJ Valašské Meziříčí_ch
Miloslav Krupa
,
Arnošt Kramoliš
,
31.10.2015
10:45
ZDB034
HC Zlín B_d
-
SHK Kunovice_d
Miloslav Krupa
,
Arnošt Kramoliš
,
1.11.2015
09:00
ZDB035
TJ Lesana Zubří_d
-
TJ Sokol Luhačovice_ch
Vítězslav Koleček
,
Jaromír Krejčí
,
mladší žactvo II. - 8. kolo
7.11.2015
12:00
ZDB036
TJ Valašské Meziříčí_ch
-
TJ Lesana Zubří_d
Pavel Sedláček
,
7.11.2015
09:00
ZDB037
TJ Rožnov p.R. _ch
-
HC Zlín B_ch
Jaromír Mach
,
Josef Malina
,
8.11.2015
09:00
ZDB038
TJ Sokol Luhačovice_ch
-
TJ Holešov_ch
Dominik Novosád
,
Michal Kolařík
,
8.11.2015
09:15
ZDB039
HC Zubří B_ch
-
HC Zlín B_d
Miloslav Krupa
,
Josef Malina
,
15.11.2015
11:30
ZDB040
TJ Bystřice pod Hostýnem B_ch
-
SHK Kunovice_d
Jaromír Mach
,
Josef Malina
,
mladší žactvo II. - 9. kolo
12.9.2015
09:00
ZDB041
TJ Holešov_ch
-
TJ Valašské Meziříčí_ch
Jaromír Mach
,
Josef Malina
,
12.9.2015
09:30
ZDB042
HC Zlín B_d
-
TJ Sokol Luhačovice_ch
Adam Burďák
,
12.9.2015
12:15
ZDB043
HC Zlín B_ch
-
TJ Bystřice pod Hostýnem B_ch
Adam Burďák
,
13.9.2015
12:00
ZDB044
TJ Lesana Zubří_d
-
TJ Rožnov p.R. _ch
Miloslav Krupa
,
Arnošt Kramoliš
,
13.9.2015
09:00
ZDB045
SHK Kunovice_d
-
HC Zubří B_ch
Dominik Novosád
,
Michal Kolařík
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.