Pardubický krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
LOLK muži
ZL starší žáci
ZL starší žačky
ZL mladší žactvo I jaro
ZL mladší žactvo II jaro
ZL mladší žactvo I podzim
ZL mladší žactvo II podzim
Rozpis soutěže
ZDB
Moravská liga ml. dorostenců
Krajské školní ligy
Přemysl Fukala
Mateřský klub
SKH Polanka n.O.
Rok narození
1990
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
29.5. 10:30
AA198
Baník OKD Karviná - Cement Hranice
33 : 35
14.5. 19:00
AA187
HC Zubří - HK FCC Město Lovosice
34 : 30
7.5. 17:00
AA168
Tatran Litovel - KP Brno
32 : 30
16.4. 17:00
AA154
Kopřivnice - Tatran Litovel
24 : 26
12.3. 18:00
AA124
HC Zubří - HC Zlín
40 : 20
6.3. 17:00
AA115
Kopřivnice - SKP Frýdek-Místek
31 : 32
21.2. 10:30
AA107
Baník OKD Karviná - HC Zlín
31 : 15
20.12. 17:00
AA088
SKP Frýdek-Místek - Baník OKD Karviná
36 : 33
21.11. 17:00
AA062
Tatran Litovel - SKP Frýdek-Místek
23 : 32
11.11. 18:00
AA058
HC Zlín - HC Zubří
31 : 42
23.10. 19:00
AA048
SKP Frýdek-Místek - KP Brno
27 : 22
11.10. 10:30
AA033
Baník OKD Karviná - Tatran Litovel
32 : 25
4.10. 17:00
AA030
HC Zlín - M.A.T. Plzeň
20 : 34
12.9. 14:30
AA008
HC Zlín - HBC Ronal Jičín
17 : 21
1.liga muži
25.10. 11:00
AB032
Bystřice p.H. - Sokol Nové Veselí
30 : 30
27.9. 11:00
AB012
Sokol Přerov - HBC Strakonice
29 : 34
2.liga muži SM13
29.4. 18:30
AF162
Krmelín - SKP F-M B
33 : 30
17.4. 14:30
AF152
Zubří B - L.Zubří
28 : 28
11.12. 16:30
AF087
L.Zubří - Hranice B
22 : 39
6.12. 17:00
AF079
Zubří B - MHK Karviná
34 : 30
17.10. 16:00
AF030
Rožnov p.R. - V. Bystřice
24 : 21
3.10. 17:00
AF019
SKP F-M B - Vsetín
37 : 33
1.liga starší dorostenci
17.4. 12:30
AG106
Zubří - Handball KP Brno
33 : 26
13.4. 18:00
AG089
Karviná - Zubří
18 : 27
6.12. 15:00
AG056
Zubří - Zlín
39 : 23
3.10. 13:00
AG017
Frýdek-Místek - Talent Škoda JS Plzeň
28 : 29
2.liga starší dorostenci M
17.10. 14:00
AI026
Rožnov p.R. - V. Bystřice
29 : 18
27.9. 13:00
AI012
Žeravice - V. Bystřice
32 : 30
1.liga mladší dorostenci
17.4. 10:30
AJ106
Zubří - Kopřivnice
38 : 28
13.4. 16:00
AJ089
Karviná - Zubří
30 : 44
Další
Kalendář
Předchozí kola
mladší žactvo II. - 8. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Zlín B_ch
20 : 16
video
online
Val.Meziříčí - L.Zubří_d
10 : 16
video
online
Luhačovice_ch - Holešov_ch
22 : 7
video
online
Zubří B_ch - Zlín B_d
15 : 13
video
online
Bystřice p.H. B_ch - Kunovice_d
8 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
L.Zubří_d
9
7
0
2
147 : 113
14
2
Kunovice_d
9
7
0
2
176 : 94
14
3
Zubří B_ch
9
6
0
3
114 : 111
12
4
Rožnov p.R.
9
6
0
3
150 : 117
12
5
Zlín B_d
9
5
1
3
113 : 98
11
6
Val.Meziříčí
9
5
1
3
108 : 103
11
7
Luhačovice_ch
9
3
1
5
104 : 100
7
8
Bystřice p.H. B_ch
9
2
1
6
88 : 124
5
9
Zlín B_ch
9
1
1
7
98 : 158
3
10
Holešov_ch
9
0
1
8
69 : 149
1
Tabulka střelců
Leona Jurajdová
TJ Lesana Zubří_d
72
Daniela Tvrdoňová
SHK Kunovice_d
53
Petr Vilímek
TJ Holešov_ch
44
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Leona Jurajdová
TJ Lesana Zubří_d
9
Marek Střílka
TJ Valašské Meziříčí_ch
8
Petr Vilímek
TJ Holešov_ch
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Hlaváč
TJ Valašské Meziříčí_ch
12
Klára Horáková
SHK Kunovice_d
10
Petr Vilímek
TJ Holešov_ch
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.